Wątek dotyczący artykułu

Spięcie po "świętej wojnie". Tałant Dujszebajew nie wytrzymał pytania na konferencji

Po meczu Orlenu Wisły Płock z PGE Vive Kielce (26:26) doszło do scysji pomiędzy trenerem gości, Tałantem Dujszebajewem a jednym z dziennikarzy. Poszło o zachowanie Vladimira Cupary.

przeczytaj cały artykuł

Czarcik

I jeszcze podziękowania dla płockich kibiców od Vlada Cupary:
"Dziękuję płockim kibicom, którzy stali za mną w drugiej połowie, ich postawa bardzo mnie motywowała. Słyszałem, jak rzucają we mnie wyzwiskami, ale to żaden problem, nie reaguję na takie rzeczy, ja nie muszę dopasowywać się do takiego poziomu."

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
kck

Podobnie reaguje N. Landin, bardzo nie lubi jak skrzydłowy w niego wjeżdża. Daszek w meczu z Niemcami skoczył blisko bramkarza i ten też się zagotował. Niestety Michał ma taki styl, że maksymalnie opóźnia rzut wskakując jednocześnie mocno do przodu w pole.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
z Tumskiego Wzgórza

Ale to nie jest powód do takich reakcji. Podobne spięcie miał Cupara w tym sezonie z Nenadiciem, który potrafi daleko wskoczyć w pole bramkowe.
Landin to jeszcze potrafi z kopyta pociągnąć zawodnika.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.