Wątek dotyczący artykułu

Spięcie po "świętej wojnie". Tałant Dujszebajew nie wytrzymał pytania na konferencji

Po meczu Orlenu Wisły Płock z PGE Vive Kielce (26:26) doszło do scysji pomiędzy trenerem gości, Tałantem Dujszebajewem a jednym z dziennikarzy. Poszło o zachowanie Vladimira Cupary.

przeczytaj cały artykuł

Czarcik

I jeszcze podziękowania dla płockich kibiców od Vlada Cupary:
"Dziękuję płockim kibicom, którzy stali za mną w drugiej połowie, ich postawa bardzo mnie motywowała. Słyszałem, jak rzucają we mnie wyzwiskami, ale to żaden problem, nie reaguję na takie rzeczy, ja nie muszę dopasowywać się do takiego poziomu."