Wątek dotyczący artykułu

Motor - Get Well: goście bez Kościucha. Grigorij Łaguta pod "dwunastką"! (składy)

W najbliższą niedzielę Speed Car Motor Lublin podejmie Get Well Toruń w ramach 6. kolejki PGE Ekstraligi. Poznaliśmy awizowany skład gości na to spotkanie.

przeczytaj cały artykuł

pz0

Jakim sposobem wygląda korzystniej? Nie zauważyłaś że u nas są sami pierwszoligowcy plus Łaguta? Ostafiński wyjaśniał już że nie mamy czego szukać z takim składem w elidze. W Toruniu sama śmietanka. Mistrzowie Doyle, Holder do tego PUK, Drużynowy mistrz Holta. Ostafiński wyjaśniał że liczą się nazwiska.
===
Na poważnie to dzięki że doceniasz naszych pierwszoligowców :)
Patrz jak się zmienia nagle zdanie. Ostafowi już nazwiska w Motorze nie przeszkadzają.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
emii

Myślę, że juniorzy zrobią przewagę, jeśli Laguta odpali a Miesiąc będzie jechać jak dotychczas, reszta dołoży swoje to patrząc na jazde chłopaków Apatora mogą mieć cięzko. Niestety ale na ich przykładzie już kolejny rok widać, że to nie papier jedzie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pz0

To nie papier jedzie? Pogadaj z Ostafińskim to Cię naprostuje. U mnie papier jedzie, w toalecie, ale po szparze pośladkowej. I właśnie tyle są dla mnie warte wywody tej gnidy i jego ekspertów.
Wynik? Liczę na wygraną, a jaki będzie? Nie mam pojęcia. Jak słusznie zauważyłaś papier nie jedzie. Wszelkie rozważania mogą wziąć w łeb, bo może się wiele rzeczy zdarzyć. Komisarz może totalnie zniszczyć tor, może Holder znajdzie złoty silnik, może nasi się zagubią. Po prostu nie wiem. Dla mnie wynik jest otwartą sprawą. Dlatego właśnie żużel jest kapitalną dyscypliną. Dlatego typowanie Dryły tak mi się podoba. Kto się spodziewał łomotu w Czewie, postawy GKM w Zielonej, czy ich przegranej z potrójnie osłabionym Lublinem?
Pozdrawiam młoda.

| Odpowiedz
blokuj
emii

Oczywiście, ze wynik jest otwarty i to w tym sporcie daje najwięcej emocji. dlatego, może być tak, ze nagle anioły z upadłych powstania i podniosą skrzydła do góry. Mam tylko nadzieje, że będzie to dobre widowisko, bo jego kosztem nie pojade do Czewy na mecz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
beejay

W sobotę na spotkaniu "motywacyjnym" Termos rzuci na stół odpowiednią premię za utrzymanie i w niedzielę będą kości trzeszczeć :)

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
pz0

Zobaczysz ile razy jeszcze do niedzieli "cenieni eksperci" Ostafinskiego zgrilują ekipę z Torunia. Mimo że od zawsze jestem kibicem Motoru to taki najazd na Welle uważam za obrzydliwy.
Zaimponowałaś mi że przedkladasz mecz w Lublinie nad wyjazd do Czewy. Mam nadzieję ze uda mi się zorganizować jakiś bilet, bo grozi mi oglądanie w TV. Jutro gonię do Lublina, może coś sie kupi.

| Odpowiedz
blokuj
emii

Oni już tak grilluja ekipę z Torunia kolejny sezon i o tyle o ile zabawnie niekiedy jest to czasem przesadzają. A nasz "ulubiony redaktor" uwielbia żywic się takimi podknięciami albo sam nakręca aferę, żeby później móc robić kolejne artykuły i ja dementowac.
To nie tak, że przedkłada mecz, bo jakby odbył się planowo czyli w niedzielę to bym jechała a tak to już kolejny mecz wyjazdowy co nam na piątek przerzucili.

| Odpowiedz
blokuj
pz0

Chyba znaczna część userów widzi jak działa gnida. No i to walenie w Toruń od dawna widzę. W nas przecież też bezwzględnie walił już przed okresem transferowym i trwało to do pierwszego meczu. Potem nagle zmienił front, czym podgrzał atmosferę jeszcze bardziej.
Pomimo zaklęć dziennikarzy piątek jest do bani. Chyba nie muszę mówić ile spotkań w piątek ma Lublin.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.