Wątek dotyczący artykułu

Szkolenie w Grudziądzu się rozwija. Robert Kościecha: Może być kilku fajnych chłopaków

Szkolenie w Grudziądzu mocno kulało. Od roku w MRGARDEN GKM-ie pracuje Robert Kościecha i widać efekty. Młodzieżowcy robią coraz lepsze wyniki, ale to jeszcze nie jest koniec. - Może być kilku fajnych chłopaków - powiedział 41-letni szkoleniowiec.

przeczytaj cały artykuł


pawel88

Ile czasu Kościecha był oficjalnie trenerem młodzieży w Toruniu ? Rok, dwa ?
W GKMie pracuje od maja 2018.
No jak ktoś myśli, ze w rok się wyszkoli następnego Przedpełskiego czy Buczka to faktycznie nie mamy prawa oczekiwać pozytywnych rezultatów.
Na razie pracuje Robert, przynajmniej w Grudziądzu z juniorami wykształconymi w innych ośrodkach-Rolnicki,Turowski,Wieczorek.
Lotarski dzieło grudziądzkiej szkółki jeszcze przed przyjściem Kościechy. Teraz jednak czyni postępy, najistotniejsze, ze jeździ teraz regularnie choćby w tej 2 lidze. Na efekty pracy i takiego wychowanka 100 % Kościechy zostaje nam jeszcze poczekać z 2-3 lata. Na razie dwaj chłopacy zdali na motory 250cc, czy coś z nich dobrego wyrośnie ? Zobaczymy. Jest jeszcze jedna korzyść, do obecnego sezonu praktycznie nikt nie spoglądał w stronę Grudziądza,aby stamtąd wypożyczyć juniora czy ściągnąć sobie z GKMu gościa. Teraz to się zmieniło w pewnym stopniu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ddk

Ewidetnie ból dupy u kolegi z torunia jest widoczny tylko dlatego ze nikt juz tam pracowac nie chce.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
GKM..BRĄZ...

Też jestem tego zdania,niestety dopiero jak GKM kupił juniorów to zaczeli jechac,a Wieczorek zawsze miał przebłyski.Talent który przyszedł z Kosciechą to nieporozumienie a resztę i tak oddalismy ,wiec jedyne efekty jakie mogą być to z zawodników którzy już u nas się szkolili

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.