Wątek dotyczący artykułu

PGE Ekstraliga. Stal - GKM: Kolejne męki gorzowian. Kasprzak jest przeciętny, więc potrzeba punktów Duńczyków (taktyka)

MRGARDEN GKM Grudziądz podejmie kolejną próbą przełamania wyjazdowej niemocy w PGE Ekstralidze. - Jeśli ma im się udać w Gorzowie, to muszą poprawić jazdę na dystansie, bo ten element w poprzednich meczach szwankował - przekonuje Wojciech Dankiewicz.

przeczytaj cały artykuł


Young Oak

Pan Dankiewicz zapomniał o najważniejszej kwestii, tzn. o juniorach. Falubaz wygrał z GKM - em u siebie, dlatego że w punktach juniorów wygrał 6-3. Seniorzy Stali na swoim torze i GKM na wyjeździe prezentują obecnie zbliżony do siebie poziom. Mecz będzie wyrównany, a w mojej ocenie punkty juniorów przeważą szalę zwycięstwa w jedną bądź drugą stronę. Liczę, że Mateusz Bartkowiak pokona dzisiaj chociaż jednego rywala, bo jeżeli przegramy bieg juniorski i juniorzy Stali będę jeszcze tracić punkty z juniorami GKMu to o zwycięstwie możemy pomarzyć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
D-W-R

Jak napisałeś, seniorzy mają zbliżony potencjał chociaż z lekką przewagą na Stal (bo jadą u siebie). To juniorzy mogą być kluczowi. Tydzień temu nasi nie istnieli (przewaga Sparty 17-2) a mimo to udało się wygrać, jednak z GKM już tak łatwo nie będzie. Mam nadzieję że Karczmarz rzeczywiście był chory i dzisiaj pokaże to, co zazwyczaj pokazywał od początku sezonu. Bo musi nadrabiać śliwy Bartkowiaka, niestety..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.