Wątek dotyczący artykułu

PGE Ekstraliga. Stal - GKM: Kasprzak się obudził, a Zmarzlik latał! GKM przegrał i stracił juniora (relacja)

W latach 2015-2018 GKM zdobywał średnio 33 punkty w Gorzowie. Tym razem było zdecydowanie lepiej, ale grudziądzanie i tak nie przełamali wyjazdowej niemocy. Stal miała latającego Zmarzlika, w końcu była zespołem kompletnym i wygrała 51:39.

przeczytaj cały artykuł

kicajrze

Jedna sprawa- po pierwszym biegu Woźniak i Kildemand- dwie czerwone kartki za perfidny faul na Rolnickim.. W biegu 7. To samo zrobili Łagucie... Po tym meczu sędzia to kara finansowa i odsunięcie od sędziowania... Ktoś powie"co ty pier**sz?!" ale ludzie obejrzyjcie powtórki... W obu biegach był zastosowany ten sam manewr przez tą parę...zawodnik z Gorzowa od wewnętrznej wypycha przeciwnika do zewnętrznej a zawodnik jadący zewnętrznym torem (z Gorzowa) przycina maksymalnie w stronę kredy... Czy to jest normalne? Bo dla mnie to FAUL NA CZERWONĄ KARTKĘ- to było zamierzone... Wynik powinien być z goła inny...p.s. Nie jestem z Grudziądza i kompletnie im nie kibicuję jak i Rolnickiemu bo to bucz... Ale obiektywnie to w 1. i 7. biegu- dwa perfidne faule na przeciwniku...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|8)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AveMotor

To Twój pierwszy mecz żużlowy jaki widziałeś ?
Takich sytuacji w pierwszym łuku jest kilka w każdy meczu żużlowym.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kicajrze

Gościu tyle co ja się naoglądałem (na żywo i w tv) to nie zliczę.. Ty pewnie od niedawna zacząłeś się interesować jak twój motor zaczął wyłazić z dna..:-P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
__47__

Tej :)) poproś swojego lekarza , aby ci wypisał receptę na maść :)) bo widzę że meczysz się ze swoim bólem :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
kicajrze

Mnie nic nie boli.. Może Ciebie by bolało jakby drużyna, której kibicujesz, przegrała.. Mnie to wali- w moim mieście już nie ma żużla a ja staram się być obiektywny..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
__47__

No i super :))
Zapraszamy ponownie
Widziałem jak kibice GKMu pałaszowali kiełbaski w barze :)) spoko goście , zamieniliśmy kilka zdań z nimi

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Komentarz usunięty
__47__

Tu nie ma co dużo myśleć :)) "gołym okiem" widać że wypisujesz bzdury , już nie wspominając nawet , że kompletnie nie znasz się na żużlu :))
Dobranoc :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Komentarz usunięty
kicajrze

A ty udajesz że się znasz a nic z tego nie wiesz prócz tego że są"nasi" i"goście" i wszystko jest dobrze bo"nasi" wygrali:-P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Giekaemowiec

Ja nie wiem ale to drugi komentarz który widzę że ktoś pisze o jakimś faulu .... Taki to sport i newralgiczne miejsce na torze :) PS. Ja też sporo widziałem.. np mogę powiedzieć że widziałem ustawianie tabeli jak Leszno przegrało trzy biegi po 5-1 w Tarnowie hehe ale żeby idealnie we dwójkę wycelować w zawodnika drużyny przeciwnej to już hit :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Giekaemowiec

Dokładnie . Tak samo nie lubię napinek przed meczami :) czasami drużyna prezentuje lepsza formę i można mieć nadzieję na lepszy wynik ale na razie widzimy tylko to co chyba było oczywiste 2 liderów Leszno , ZG a reszta ma bardzo wyrównane składy , Ale i tak każdy mądrzejszy i tabele uklada.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
gooroo30

Ano powinno. Pamietam jeszcze stare, dobre czasy kiedy ludzie na stadionie mówili 'chrzanic wynik, ważne żeby chłopak był zdrowy'.
Dziekuję Stalowcom za ich zachowanie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Danonek

ty tak na serio czy to prowokacja ma być ? Jeśli na serio to w ogóle nie znasz się na żużlu. Ciasno na 1 łuku, brakło miejsca dla Rolnickiego i stało się, nikt tam nie był winny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Artt

Zacznij od czytania regulaminu a potem poogladaj troszke zuzla i zacznij od biegu w ktorym wczoraj dokladnie to samo staloby sie z Rafalem Karczmarzem,ale ....uciekl zamykajac gaz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.