Wątek dotyczący artykułu

PGE Ekstraliga. Stal - GKM: Kasprzak się obudził, a Zmarzlik latał! GKM przegrał i stracił juniora (relacja)

W latach 2015-2018 GKM zdobywał średnio 33 punkty w Gorzowie. Tym razem było zdecydowanie lepiej, ale grudziądzanie i tak nie przełamali wyjazdowej niemocy. Stal miała latającego Zmarzlika, w końcu była zespołem kompletnym i wygrała 51:39.

przeczytaj cały artykuł

jeremi

I jak tam Panie redaktorze Hynek, podobał się mecz ? Start, pierwszy łuk i... można wypełniać program, jedziemy gęsiego. Nie było widowiska, ale wynik jest korzystny dla gospodarzy. Walkę na torze i jazdę w kontakcie można wyliczyć na palcach jednej ręki. Czy o taki żużel chodzi ? Czy kibicom się to podoba ? Wynik ponad wszystko, to zadowala gospodarzy ? I nie chodzi mi tylko o ten mecz ale o taki sposób przygotowywania torów. Widowiska i walki na torze może nie być, może wiać z toru nudą byle tylko wynik był korzystny. Zastanówmy się, czy taki żużel chcemy oglądać ?

Postawa Zmarzlika bardzo fajna jednak jechać po dżentelmeńsku to on nie potrafi: wyścig 4 - Zmarzlik napędza się i przy samej bandzie wyprzedza Łagutę, który zostawia mu dostatecznie dużo miejsca; wyścig 8 - Bjerre napędza się i gdy zaczyna przy samej bandzie wyprzedzać Zmarzlika... zostaje bezceremonialnie przyciśnięty do tejże bandy, po prostu nie zostawia mu żadnego miejsca. Czy Bjerre by z nim wygrał, pewnie nie ale fakt pozostaje faktem. Faulu nie ma jednak z jazdą fair nie ma to nic wspólnego.

Gratuluję zawodnikom z Gorzowa zwycięstwa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Giekaemowiec

Mam nadzieję że ten wynik a raczej chodzi o wielkość wyniku można brać z poprawka na ten tor ale to już się okaże w meczu Grudziadz- Leszno czy stać na zawojowanie EL w tym roku hehe tak czy inaczej tor był równy dla wszystkich ale takie mecze gdzie decyduje start są strasznie 50 na 50 i wszystko może się w nich wydarzyć

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jeremi

Tu nie chodzi o wynik ale o same zawody. Tak jak napisałem, start, pierwszy łuk i... wypełniamy program bo nic się już na torze nie wydarzy. Jazda gęsiego, zero widowiska, zero wrażeń, walki na dystansie praktycznie nie ma i jedynie wynik może zadawalać jedną lub drugą stronę. Czy o to w tym sporcie chodzi ? Czy wynik musi wszystko przesłaniać ?

| Odpowiedz
blokuj
Giekaemowiec

No tak pełna zgoda . W sumie zawodnicy raczej też nie mają dobrych wrażeń z takich spotkań. Odnotowalem z 3 wyścigi gdzie jadący za plecami rywala był szybszy ale na tym torze nic nie zrobisz :) smutne

| Odpowiedz
blokuj
Artt

A czyja to wina i jaki był tor? To jest zuzel i nie mam czasu wymieniac tego typu akcji chocby z ostatniego tygodnia i gp a bylo ich kilkanascie minimum....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
jeremi

"... i jaki był tor?" Tor był taki: start, pierwszy łuk i jedna ścieżka. Kto pierwszy się na niej znalazł, wygrywał. Pozostali jazda gęsiego na pozycjach po pierwszym łuku. Rzeczywiście świetnie przygotowany do walki i naprawdę super widowisko. No, chyba że ktoś coś takiego lubi.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.