Wątek dotyczący artykułu

Szokujące słowa matki Andrzeja Gołoty. "Mógł wtedy umrzeć"

Andrzej Gołota to jeden z najlepszych polskich bokserów. Choć miał kilka szans na mistrzowski tytuł, to nigdy go nie zdobył. Jego matka, Bożenna Gołota, zdradziła, że syn po walce z Lennoxem Lewisem mógł umrzeć.

przeczytaj cały artykuł


Marian Horbaczewski

Po pierwsze ,to nie byla walka , tylko kilka strzalow ze strony Lennoxa i bylo po Golocie. A dorabianie teorii o zekomym zastrzyku mozna miedzy bajki wlozyc. On byl marnym bokserem , bez jaj. Walki , ktore wygral to byly starcia z kelnerami , abo emerytami. Golota z prawdziwymi boksermi ,,walczyl " 15 - 25 sek po czym padal na deski jak kloda.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|16)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty przez użytkownika
grolo

Zabawne, że do forum rzucają się przede wszystkim kompletni ignoranci. Siusiumajtki w czasach, gdy Gołota nazywany był przez amerykańskie media "Wielką nadzieją białych" . Wtedy w całym bokserskim świecie nie było prócz Gołoty nikogo, kto byłby w stanie stanąć w szranki z ciemnoskórymi bokserami.
Chciałby zobaczyć twoje "jaja" cieniasie, gdybyś miał wypiskać z siebie twój żenujący tekst przed samym Gołotą - a nie w sieci.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.