Wątek dotyczący artykułu

F1: Grand Prix Monako. Robert Kubica lepszy od George'a Russella. Wypadek Sebastiana Vettela

Robert Kubica zakończył trzecią sesję treningową przed Grand Prix Monako na przedostatniej pozycji. Polak był minimalnie lepszy od George'a Russella. Wypadek zanotował Sebastian Vettel, a najszybszy był jego kolega z Ferrari - Charles Leclerc.

przeczytaj cały artykuł

indominus

Ciekawe czy teraz znajdzie się taki co powie, że zamieniono samochody Russela i Kubicy. Bo według fanów RK jak Russell lepiej jechał to miał samochód Roberta. Czyli według tej logiki przeciętnego kibica Roberta Kubicy, Robert jedzie lepiej, bo dostał samochód Russella. Cholerni angole, chcą ukarać swojaka i odebrali mu lepszy samochód :).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
indominus

Aleś ty głupi :). Widzę, że modek kasuje tylko moje wyzwiska, więc muszę być cierpliwy :). GP to głupek, głupol, matoł, terefere :). I powtórzę: jak ktoś normalny to zawsze odpiszę mu normalnie, a że jesteś cofnięty i inaczej nie umiesz to dostajesz swoje gówno z powrotem. Przynajmniej ode mnie. Jeszcze nie widziałem żadnej twojej sensownej wypowiedzi. Ale ubliżać już miałeś okazję.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
GP.

mądrego aż miło poczytać .
podaj jakieś namiary wpłacę parę złoty na leczenie twojego upośledzenia

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.