Wątek dotyczący artykułu

F1: Grand Prix Monako. Robert Kubica ostatni w kwalifikacjach. Wpadka Ferrari, pole position dla Hamiltona

Robert Kubica zakończył kwalifikacje do Grand Prix Monako na ostatniej pozycji. Pole position zdobył Lewis Hamilton. Wpadkę zaliczyło Ferrari. Błędna strategia Włochów doprowadziła do tego, że Charles Leclerc nie przebrnął przez pierwszą część sesji.

przeczytaj cały artykuł

carlos55

dlaczego F1 jest na czołówkach stron? ,nie piszcie wogole o facecie ktory ciagle ostatni wogole sie nie liczy i przynosci wstyd Polsce o sporcie w ktorym Polska sie nie liczy nie ma zawodnikow ani torow,,kogo to obchodzi,macie jakiś kompleks ? sa sporty gdzie jestesmy mistrzami a piszecie gdzieś o tym w kącie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Thorin

Ty naucz się chłopie najpierw dobrze pisać,a potem nazywaj kogoś nie normalnym,zresztą co w tym nienormalnego???Moim zdaniem bardziej nie normalne jest to,że ktoś kogo to nie interesuje się wypowiada na ten temat,a po za tym jestem fanem F1,a nie tylko Kubicy...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Thorin

Ok,tylko cały czas nie podałeś merytorycznych argumentów dlaczego nienormalnym jest zajmowanie się RK choć kogoś to interesuje i dlatego o tym pisze...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
carlos55

nienormalne jest pisanie o nim na czołowkach stron,sport w którym nic nie znaczymy i nic nie osiagamy nie istniejący w Polsce powinien byc ledwo zauwazalny na stronie małymi literkami w kacie dla takich jak Ty i garstki fanów F1 a najlepiej wogole,niech sobie w googlach szukaja wyników,dla mnie pisanie o nim na czołowkach to pokazywanie i przypominanie ze Polska to zero i nic nie znaczący kraj w tym sporcie wstyd i obciach a to mnie wkur....a

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
zbych22

Mam wystarczająco dużo lat i wiedzy o Robercie Kubicy żeby się wypowiadać,a do Ciebie pasuje powiedzenie-Mysz urodziła się w stajni i myśli,że jest koniem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
zbych22

Moją wiedzę o Kubicy zostaw w spokoju i nie uciekaj od głównego tematu. To,że ma słaby bolid to jedno ale ważniejsze jest to,że nie jest tym Kubicą sprzed lat. Odpowiedz sobie na pytanie dlaczego inne stajnie nie chciały go i nie chcą? Osobie zapatrzonej w Kubicę jak w obrazek proponuję trochę dystansu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Thorin

No naprawdę merytoryczny argument,przecież po to ten portal jest podzielony na rubryki,a tak w ogóle to skąd wiesz,że jest tylko garstka kibiców F1,zapytam jak ten twój obrońca niżej,dane,statystyki na temat ilu jest fanów F1 w Polsce???

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
A my swoje

Jest co prawda garstka fanboyów i kolekcjonerów resoraków zarazem, ale też uważam, że oszołom pisze te bzdety na akord. A Robciu który był, bo nie sprawdziłem? Tradycyjnie?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.