Wątek dotyczący artykułu

Puchar Niemiec. Pamiątkowe zdjęcia z trofeum. Zobacz euforię w szatni Bayernu Monachium

Robert Lewandowski, Thomas Mueller i pozostałe gwiazdy Bayernu Monachium chętnie pozowały do zdjęć z Pucharem Niemiec. Zobacz niesamowite fotografie.

przeczytaj cały artykuł

Szymon777

wielu zazdrośników pisze wredne polskie teksty , oczywiście sami nie potrafią nic zrobić wielkiego prócz wypicia piwa i poklepania kobiety po tyłku , a tymczasem Lewandowski udowadnia swoją wielkość i to w jakim klubie, Lewy jesteś wielki , mamy polskiego króla strzelców ligi niemieckiej i nie potrafimy się z tego cieszyć , ot marna polska natura...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (15|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Leonidas spod Termopil 1

kolejny raz lewy potwierdza jaka wartością dla niego są bramki w BL i niemieckie trofea. Również euro dla niego lepiej pachnie niz złotówka. Szkoda że takiej euforii nie ma po strzelonej brance w reprezentacji, szkoda że właśnie w kadrze tak nie odstawia nogi. Kasa sie musi zgadzać i tyle. Niech zostanie w Niemczech, tam jego miejsce dla reprezentacji nic nie wnosi oprócz problemów.
Polski król strzelców w BL to sukces lewego i nich on się z tego cieszy, jeśli nie przekłada się to na reprezentacje to dla Polski jest bezużyteczny.
Czy jestem zazdrośnikiem? Tak, bo zazdroszczę Niemcom że lewy gra dla nich. Czy piję piwo? Nie. Kobiet po tyłku nie klepię ale domyślam się że twoją obcy faceci klepią i to jest dla niej jedyny wyraz aprobaty, której pewnie od ciebie nie dostaje. Twoja wiedza w tym temacie to potwierdza. Ja takich facetów nie znam. No ale widocznie w różnym środowisku się obracamy. Wredne teksty owszem piszę bo jak czytam twoje to trudno się opanować.
Ukończonych 5 fakultetów i dobrze płatna praca, szczęśliwa i rodzina sprawia że osiągnąłem w życiu wiele. Z lewym bym się nie zamienił chociażby ze względu na jego żonę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|16)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Zorkin 1

Uuu stary hehe . Sam nie jestem fanem Drewninio ale ty to żeś odpłynął w tym wywodzie . Zrób coś zanim będzie za późno na pomoc

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
grolo

Jak na te "fakultety" mógłby mieć lepszą bajerę (nie wspominając o języku - wystarczyłby polski). Kolejny konfabulant korzystający z anonimowości.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.