Wątek dotyczący artykułu

Puchar Niemiec. Media zachwycone golami Lewandowskiego. Co za oceny dla Polaka!

Robert Lewandowski poprowadził Bayern Monachium do triumfu w Pucharze Niemiec po dwóch kapitalnych golach. Niemieckie media są pod wrażeniem trafień Polaka i przyznają mu bardzo wysokie oceny.

przeczytaj cały artykuł

Zorkin 1

Nie Polska cebula napiszę że jeszcze w meczu ligowym konate wybił mu piłkę z głowy a sam Lewandowski otrzymał przeciętne noty . Teraz oczywiście jest bogiem bo strzelił 2 bramki . Chore LewanMotzki idol gimbazy i januszy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Forest1997

Jesteś człowiekiem, który z jednej strony ma dość Lewandowskiego, ale z drugiej musi wypowiedzieć się pod praktycznie każdym artykułem o nim. Nudny jesteś już z tymi swoimi bzdurami. W meczu ligowym nie strzelił i to ma oznaczać, że jest słaby ale jak już w meczu finału Pucharu Niemiec pokazał na co go stać to już się nie liczy co? Jesteś zawistnym człowieczkiem, który ma jakiś problem ze sobą i to widać po twoich wypocinach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Zorkin 1

Jestem człowiekiem który wyraża swoją opinię . Po to są te rubryki żeby pisać co się uważa
A to że nie jest to po twojej czy innych myśli nie interesuje mnie .Gdybyś miał chodź Troche rozumu i czytał że zrozumieniem wiedziałbyś że to nie jest krytyka wyssana z palca . Nigdy nie pisze rzeczy wyssanych z palca .
Jesteś ograniczonym the Billem który nie czyta ze zrozumieniem . Pierwszy mój komentarz po meczu dotyczył tytułu artykulu a nie jego gry. To jest czysty marketing i populizm co tu się wypisuje . Ale zostawiam tą lekturę wam to dla was pożywka . Nigdy nie byłem fanem gry LewanMotzkiego nie jestem fanem takiego stylu gry . Pozatym uważam że nie jest żadnym klasy światowej bo nic nie pokazał do tej pory co by spowodowało zmianę mojego zdania na ten temat a miał ku temu wiele okazji z topowymi drużynami . I zadne liczby bramek strzelone słabszym drużyna tego zmienia . Pewien poziom oczywiście osiągnął nie mówię że nie ale do pewnego poziomu wlasnie światowego brakuje mu bardzo dużo

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Forest1997

Bardzo dojrzała "krytyka" typu "drewy", "LewanMotzki" no brawo kapitalna krytyka. Kiedy ktoś sprzeciwia się twojej osobie to od razu zaczynasz obrażać... Ty właśnie często wymyślasz sobie argumenty z palca(kłamiąc np. o ilości meczów bez bramek). Twój tok rozumowania jest taki, że jak widzisz jakiś artykuł o Lewandowskim to praktycznie zawsze musisz go w jakiś sposób zmieszać z błotem. Ktoś tu jest tzw. "the billem" ale nie jestem nim ja. Notabene przed znakami interpunkcyjnymi nie używamy spacji panie "inteligentny". Co do światowego poziomu to w LM jest jednym z najlepszych strzelców w historii, a w swojej karierze wbijał bramki takim zespołom jak Real, Barcelona, Manchester City, Borussia Dortmund, Juventus, Arsenal, Atletico. Te zespoły należą od lat do najlepszych więc ten argument, który podałeś nie pasuje niestety. Co do stylu gry nie musisz go lubić i to jest jedna z niewielu kwestii gdzie po prostu nie plujesz jadem na niego, nie podoba ci się jego styl no i w porządku wcale nie musi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Zorkin 1

Ale przepraszam cię bardzo LewanMotzki to nie jest mój wymysł tylko niemieckiej prasy przepraszam za co ty masz do mnie pretensje ?? Otrzymał ją po mega słabych występach w LM. Co zresztą uważam za słuszne . Przestań wypisywać też bzdur o jakiś znakakch interpunkcji bo ja nie zwracam na to uwagi . Ale skoro odpisujesz zakładam że rozumiesz co piszę . Na resztę twoich wypocin odpowiem ponownie . Czytaj ze zrozumieniem co piszą to może dostrzerzesz różnice w pluciu jadem a konstruktywnej krytyki . Ja tu sam nie pisze i widzę co inni piszą i zapewniam cię że to co ja piszę to pikuś w porównaniu z tym co inni tu sieją nawet wczoraj stanąłem w obronie waszego idola ale pewnie przeoczyłeś.
A teraz wybacz ale szykuje się do drogi
Cieszcie się moje pisanie i tak nic nie zmieni . Jedni będą dalej narzekać a drudzy wychwalać pod niebiosa . Takie jest niestety życie .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Forest1997

Ty właśnie konstruktywnej krytyki nie używasz, pomijasz fakty, zakłamujesz je często. O znakach interpunkcyjnych napisałem ponieważ z wielką pasją wyzywasz ludzi od idiotów, "the billów", a sam nie bardzo potrafisz konstruować wypowiedzi. Jeżeli piszesz pod niemal każdym artykułem teksty typu "drewy" czy własnie "LewanMotzki"(użyty zresztą prze Bild czyli niemiecki odpowiednik Faktu)to nie oczekuj, że ktoś będzie poważnie traktował twoich "argumentów".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Zorkin 1

Ale ja tego nie oczekuje człowieku hehe a ty oczekujesz że ktoś ciebie będzie traktował poważnie co piszesz na portalu internetowym ?? No to jesteś mega optymistą . Oczywiście jest tu grupa fanów którzy się będą z tobą zgadzać ale też będą się zgadzać i ze mną . Oczywiście nie którzy przeginają czasem Kurad zwłaszcza ale byli tu ludzie niestety już ich niema a szkoda którzy rewelacyjnie potrafili przedstawić inne fakty niż wasze . Nawet ja tego nie potrafię tak napisać . Szkoda
Nie wazne powiem tyle kończąc tę dyskusję

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Forest1997

Wiesz co napiszę tak, nie zgadzam się z twoją opinią i raczej do końca będziemy po przeciwnej stronie barykady w tym temacie. Zgadzam się jednak, że każdy ma prawo do swojego zdania dopóki właśnie nie przegina i używa jakiejkolwiek argumentacji. Ile ludzi tyle opinii i tego nic nie zmieni, również kończę dyskusję przedstawiłem swoje zdanie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.