Wątek dotyczący artykułu

F1: Grand Prix Monako. 18. miejsce Roberta Kubicy. Zwycięstwo Lewisa Hamiltona

Robert Kubica ukończył Grand Prix Monako na 18. miejscu. Polak stracił szansę na dobry wynik wskutek kolizji spowodowanej przez Antonio Giovinazziego. Wyścig wygrał Lewis Hamilton, mimo ogromnych problemów z oponami.

przeczytaj cały artykuł


Lew

Partacz wg Wiki "dawniej rzemieślnik pracujący w mieście lub w jego pobliżu, nienależący do cechu mimo jego istnienia". Jeżeli już zaczynasz używać słów zbyt wygórowanych dla Twojego intelektu...to nie rób tego. Zamiast pisać trollowate komentarze może zająłbyś się czymś pożytecznym? Np nie wypowiadaniem się w internecie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jarodnb orzel

Nie płacą za Kubicę,tylko za reklamę na bolidzie i kombinezonie.Podziwiasz ich?Nie dziwię Ci się ani trochę,bo to ludzie zamożni i prowadzący ciekawe biznesy.
Powtórzę jeszcze raz,bo niektórzy są odporni na fakty.Orlen podpisał umowę sponsorską z Williamsem,a jednym z warunków umowy było zakontraktowanie Roberta.Kubica ma kontrakt z samym Williamsem i dostaję co miesiąc nie małą gażę,która płynie z budżetu Williamsa,a nie Orlenu.Oczywiście kontrakty są tak układane,aby kierowcy byli marketingowo wykorzystywani i ich obowiązkiem jest pojawianie się w reklamach,wywiadach,konferencjach prasowych.Stąd obecność Roberta w spotach reklamowych Rexony czy Orlenu,które możesz podziwiać w TV.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.