Wątek dotyczący artykułu

Polonia P. - Wilki: wysoka wygrana pilan. Krośnianie nie podjęli walki (relacja)

Euro Finannce Polonia Piła bez większych kłopotów pokonała Wilki Krosno 54:35 w meczu 7. kolejki 2. Ligi Żużlowej. Gospodarze byli świetnie dysponowani, a goście pozostawili po sobie kiepskie wrażenie.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
Okupski Krzysiu

Mam nadzieje że klub z Piły skieruje sprawe do sądu za Twoje pomówienia wobec nich. Byłem na meczu i w którym miejscu niby ukazywały sie płaty ? na Poznaniu było to widać jak odchodziły a tutaj tor był totalnym betonem z duża dziura na 1 łuku w która wpadłi Bober i Jonasson. Nie był łątwy ale spokojnie da się na nim jeżdzic a pisanie o kartoflisku to już wogóle swiadczy o laictwie poziom hard

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RaVi

To chyba byłeś na innym meczu. Nawet Kowalik przychodził na drugi łuk. Zresztą obejrzyj powtórkę meczu bo chyba lokalny szowinizm przysłania Ci parę spraw.
Jeszcze raz powtarzam jazda na takim torze jak dziś to igranie ze zdrowiem zawodników. Na wejściu w drugi łuk wyrwa długości 2 metrów minimum. Całe place tam dochodziły. Któryś z zawodników ma się zabic?
Patryk Dolny też musi wziąść się w garść bo sezon mu ucieka a on jedzie straszna beznadzieje

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RaVi

Poniekąd to profesjonalista. Nie trafia to do mnie. Jeszcze raz napisze tor to crosowisko i kartoflisko. Program zawodów za 5 z samymi reklamami i tekstem na dwie minuty to naciąganie kibiców. Zawody ciągnące się znowu w nieskończoność.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|6)
blokuj
Lon_Ger

Chociaż jeden z Piły mówi wprost, a nie cieszy się tylko ze zwycięstwa, a na resztę przymknie oko. Ja jak oglądałem ten mecz to wynik miałem w dup.e, bo to co się tam działo się z torem to miałem tylko nadzieje, że zdrowo to wszyscy odjadą do końca chociaż u nas Karpov wycofał się i tak z zawodów i nie wiadomo co mu jest. Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
RaVi

A co mam pisać jak niektórzy ze jest inaczej jak jest? Zwycięstwo jest ale jest osiągnięte na crosie nie na żużlu. Drugi łuk sypal się już po próbie toru. Prace topowe tylko maskowaly problem. Napisałem wcześniej ale usunięto że chwała zespołowi z Krosna że nie protestował a myślę że mogli śmiało zgłaszać zastrzeżenia co do toru. Oby następny mecz odbył się w normalnych warunkach. Bo mecze w Pile to katorga. Zawody ciągnące sie w nieskończoność a teraz jeszcze ten tor. To napewno nie poprawi frekwenacji na zawodach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Lon_Ger

Kto niby tak powiedział? zdjęcie dodał przed meczem z boksu gdzie były dwa motocykle. Jeden powie bzdety, drugi powtarza. Problem był inny, bo odnowiła mu się stara kontuzja barku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Earthix

No oby pojechał w rewanżu za tydzień bo będziecie mieli ciężką przeprawę z nami w rewanżu. ALe z barkami i obojczykami to jest masakra.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
stock21

Z tym wyrywaniem to przesada. Fakt, porobiły się koleiny, ale tor był o niebo lepszy niż z PSŻ. Na pewno dużo pracy z torem przed klubem, ale wg mnie tor był regulaminowy. Po pierwsze Krosno nie złożyło żadnej skargi. Po drugie sędzia też nie nakazał dodatkowej np półgodzinnej kosmetyki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
RaVi

Pisze o wejściu w drugi łuk. Nie wiem gdzie zasiadales ale to miejsce widziałem z bliska. Duże popękane płaty toru. Potem ta wyrwa się powiększyła.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.