Wątek dotyczący artykułu

F1: Grand Prix Monako. 18. miejsce Roberta Kubicy. Zwycięstwo Lewisa Hamiltona

Robert Kubica ukończył Grand Prix Monako na 18. miejscu. Polak stracił szansę na dobry wynik wskutek kolizji spowodowanej przez Antonio Giovinazziego. Wyścig wygrał Lewis Hamilton, mimo ogromnych problemów z oponami.

przeczytaj cały artykuł

Marecki CS

Zastanawiam się co tak naprawdę miał na myśli autor, pisząc o stracie przez Kubicę szansy na dobry wynik? No i jeszcze jedna jego złota myśl - "... Włoch próbował wyprzedzić Polaka i doprowadził do kontaktu na szesnastym okrążeniu, przez co reprezentant Williamsa wykręcił "bączka" i stracił swoją dobrą, 15. pozycję". Serio? Wybaczcie, odpadam!
Ale zanim ostatecznie "odpłynę" to muszę napisać, że znam już odpowiedź na swoje pytanie - dobry wynik Kubicy to 15 miejsce!!!
Jeszcze raz wybaczcie, ale to już nie jest nawet żenujące, to jest po prostu śmiech na sali jakiego nie było chyba od kilku dekad!
I na koniec dla jasności - to nie jest jakiś hejt w stosunku do Kubicy, bo na jego temat i tej całej historii z nim związanej już się raz konkretnie wypowiedziałem i nie zamierzam do tego wracać. Jest to komentarz do bzdurnych artykułów jakie się tu pojawiają - szczególnie artykułów autorstwa jednego z tak zwanych dziennikarzy!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Filip G-DZ

15 miejsce dla drużyny jak Williams to jest bardzo dobre miejsce tak samo jak dla drużyny pokroju force india bądź powiedzmy alfa romeo miejsce w top 10 lub tuż za top 10 to bardzo dobre miejsce. Każdy patrzy po możliwościach zespołu i swojego samochodu i mało kto ma za cel wygranie wyścigu. Patrząc po sytuacji Williamsa gdzie w każdym wyścigu tempo na okrążenie odstaje o 2-3 sekundy każde miejsce poza 19 i 20 można uznać za sukces.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marecki CS

Owszem masz rację, ale czy nie uważasz że "odtrąbianie" wszem i wobec takich... nazwijmy to sytuacji, jako swego rodzaju sukces jest poniżej pewnego poziomu, czyli krótko mówiąc - żenujące?!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Filip G-DZ

Dlaczego żenujące wyjaśnij mi to? DLA TAKIEGO ZESPOŁU TO JEST SUKCES. Mówią o Kubicy w Polsce tak jak w innych krajach mówili by o swoich kierowcach. Gdyby Kubicy nie było w tej formule to byś nawet o takim czymś nie usłyszał ale jest tam i wydaje mi się że dziennikarze powinni informować o tym co sie dzieje z Kubicą i co osiąga a także pokazuje kontekst sytuacji i wyjasnia dlaczego 15 miejsce jest sukcesem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Marecki CS

Ok, widzę że moglibyśmy się teraz tutaj nieźle "licytować", a nie o to przecież chodzi. Pozostańmy więc każdy przy własnym zdaniu, ponieważ ja swojego (tak jak zapewne Ty własnego) nie zmienię.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
jarodnb orzel

Na twoje bolączki jest jeden lek,najnormalniej nie czytaj,nie komentuj,zwyczajnie omijaj.To nie jest jedyny portal na świecie,a nawet nie jedyny w Polsce proponujący dział sportowy.Ja na twoim miejscu znalazłbym inne miejsce w sieci,gdybym czytajac odczuwał taką frustrację i irytację.Chyba,że jesteś masochistą,a to by znaczyło,że świetnie się tu bawisz.
Co do tematu,to spojrzenie zależy od punktu siedzienia.Oczywistym jest,że 15 miejsce to miejsce w dolnej części tabeli i dla choćby Haasa czy Renault oznacza słaby wynik.15 miejsce patrząc na sam wynik jest nadal słabe,ale w kontekście sytuacji Williamsa i tego co prezentuję od początku sezonu,to miejsce zespół Williamsa może uznać za niezłe i ten wyścig zaliczyć na plus.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Marecki CS

Po części może i masz trochę racji, sęk tylko w tym, że ja nawet słowem nie wspomniałem o swoich bolączkach, frustracji, czy też irytacji. Tak więc Twoje rady w tej chwili nijak się mają do tego co napisałem. Pozdrawiam.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.