Wątek dotyczący artykułu

Kontrowersyjna wypowiedź Michała Kubiaka na temat Irańczyków. "Dla mnie ten naród nie istnieje"

Kapitan polskiej kadry siatkarzy nie gryzł się w język, gdy w "Prawdzie Siatki" poruszono temat Iranu. - Czasem musimy z nimi zagrać, ale dla mnie Irańczycy nie istnieją - mówił Michał Kubiak.

przeczytaj cały artykuł

Sotar

Niby człowiek podróżuje po świecie, ale chyba dalej niż za halę nigdy nie wyszedł. Dla mnie Polacy nie istnieją. Polacy to naród pijaków, meneli i złodziei. Niczego sobą nie reprezentują. Czy te słowa są krzywdzące i bulwersujące? Tak! Gdybym oceniał ludzi przez pryzmat kilku osób które poznałem tak bym generalizował, ale mam więcej oleju w głowie niż niektórzy. Moim zdaniem kubiak powinien stracić opaskę kapitana. Tak mi się w życiu trafiło, że przez dwa miesiące mieszkałem w Izraelu ( ciekawe czy i o nich ma złą opinię ) powielanie takich głupot jakie mówi kubiak jest bardzo krzywdzące i niegodne reprezentanta Polski. Ludzi dzieli się na dobrych i złych, narodowość nie ma tutaj nic do rzeczy. Mam koleżankę która ma męża Irańczyka i dwójkę dzieci i uwaga, uwaga...są szczęśliwi.. od wielu lat. Jest mi zwyczajnie wstyd. Te słowa już poszły w świat. A ja myślałem, że Spirydonow jest ograniczony.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (13|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
obserwator SE

Po pierwsze to piszesz do "onego", a nie do "onej". Po drugie, trzeba czytać i starać się nieco rozumieć, co się czyta. Nic nie pomylił - wspomniał o Izraelu zapytując, czy Kubiak "i o nich (czyli o Izraelitach) ma złą opinię".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.