Wątek dotyczący artykułu

PGE Ekstraliga. Piotr Pawlicki: Pedersen próbował mnie nastraszyć

Piotr Pawlicki był najlepszym zawodnikiem Fogo Unii Leszno w wygranym spotkaniu ze Stelmet Falubazem (51:39). Fanom z tego występu w pamięci zapadnie piękny pojedynek kapitana leszczynian z Nickim Pedersenem w 15. wyścigu.

przeczytaj cały artykuł

dalavega

Mi się wydaję,że Ty to jesteś z tych co myślą, że jak wrzucą banany do morza to będą mieli"owoce morza"Nie myśl tyle zatem!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stelmet_Falubaz

Napisałem tylko prawdę chłopcze więc się tak nie podniecaj.
Jeśli chodzi o skarżenie na Pedersena to całkowicie nie na miejscu po tym co Piotruś zrobił z Vaculem i Kuberą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentator Widmo

Proponuję otrzeć pianę z pyska i jeszcze raz z uwagą przeczytać co powiedział Piter? Czy tam jest skarżenie? Bo widzę że masz spore problemy z rozumowaniem prostego tekstu. Piter powiedział że Nicki chciał go postraszyć aby ten odpuscil ale taki jest żużel.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
ROBSON82

Twój komentarz mowi dużo o Tobie. Jestes zwykłym konfidentem , którego nikt nie lubi i próbujesz się dowartosciowac komentarzami w sieci na temat kto co osiągnie w życiu . Pawlicki mimo jeszcze mlodego wielu w żużlu juz wiele osiągną a przed nim jeszcze są lata jeżdżenia więc może dużo osiagnac. A z Ciebie to poprostu Troll

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
ROBSON82

Czyli co wiecej mógł osiągnąć? ??? Mistrz świata juniorów ma IMP ma DMP ma i to kilka drużynowego mistrza swiata ma i jest jeszcze duzo o czym nie chce mi sie pisac. W tym roku ma 25 lat to mistrza swiata jeszcze moze spokojnie zdobyć np Gollob pozno zdobyl mistrza . jezeli to hest mało to nie wiem co mial by miec jeszcze wg Ciebie

| Odpowiedz
blokuj
toster

Mistrza świata indywidualnie to Pawlicki nie osiągnie. Prawda jest taka ,że co najwyżej oscara za dobre aktorstwo mógłby zgarnąć....Może i lokalny matador ,ale to nie ta półka co Zmarzlik

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Komentator Widmo

A skąd wiesz że nie zdobędzie? To samo można powiedzieć o Zmarzliku za gorąca głowa i w decydujących momentach Bartek robi w galoty. Mimo wszystko kibicuje naszym.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Said

Wytłumaczył ci w poście niżej dlaczego neymar polskiego żużla nigdy nie będzie IMS. Nie rozumiesz
? Przeczytaj jeszcze raz

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Aniak38

Osiągnie, w swoim czasie - im szybciej człowiek wdrapie się na szczyt, tym większe ryzyko, że szybko z niego spadnie. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.