Wątek dotyczący artykułu

Adam Krużyński: Byliśmy prawdziwym zespołem. Paniki nie ma (wywiad)

- Mobilizacja dużo nam dała - uważa Adam Krużyński. Get Well przegrał 42:48 z Speed Car Motorem, ale pozostawił po sobie dobre wrażenie. Widać było pomocną dłoń Marka Lemona, który pojawił się w boksach torunian.

przeczytaj cały artykuł

Stary Poznaniak

Kolego to co piszą gazety portale czy nawet strona klubowa, nie ma nic do szkolenia zawodników. Szczególnie że osobiście z waszym zawodnikiem Norbertem po rozmowie z Ojcem Smektały skierowaliśmy go do Romana Jankowskiego do szkolenia. Chłopak pokazał nam jak jeździ na festynie w Śremie i chciał przyjść do Poznania( miał wtedy 12 lat i jeździł już starą 500), ale struktury i bieda nie pozwalały dać takich możliwości jak Leszno. Dzisiaj jestem dumny że posłuchali naszej rady (może tylko chcieli się upewnić że to dobry kierunek) więc możesz to skonsultować na treningu z Kościuchem, bo brał udział też w tym festynie. Tylko jego styl i pozycja na motocyklu są zasługą Romka Jankowskiego tak samo dotyczy to Kubery. Roman faktycznie lata samolotem ale przede wszystkim zajmuje się młodzieżą i w przyszłym roku wprowadzi nowego juniora, zobaczysz ze po roku będzie zapierdzielał. A co Do Janka Ząbika masz rację że pewnie może teraz już pewnie wyleciał z rytmu , jak Zibi Jąder też dobry trener, czy mag Grabowski. Ale to nie znaczy że mylę się co do prowadzenia drużyny. Znam Kryjoma i wiem jak zaczynał w Lesznie, biegał i lansował się i ni z gruch i z pietruchy stał się menago i znawcą wszystkiego. To samo dotyczy Frątczaka i to staram się powiedzieć. Dla mnie Kempes zawsze będzie lepszy ( choć chłop prosty) ale rozumie zawodników , nie przegina ma kontakt. Na tyle go poznałem przez lata że mu ufam jak Januszowi Ślączce którego uważam za jednego z bardziej nie docenionych trenerów (to jest tak oddany człowiek że przed meczem potrafił osobiście zmienić tor aby zawodnicy byli zadowoleni). Mam dość pseudo fachowców którzy nie widzą polskich zawodników i ich traktują jak zło konieczne. Dotyczy to wielu nawet toruńskich zawodników, wszyscy mają coś za uszami ( Piter Pawlicki mój ulubiony rozrabiaka, cudowny chłopak oddany serduchem dla Leszna) ale trzeba to umieć sklejać a nie rozpierdalać na wszystkie strony. Goście którzy tylko widzą obce gwiazdy nie nadają się do tego sportu bo powstaje taka wasza drużyna, bez wychowanków i przyszłości. Jesteśmy jedyną ligą na świecie gdzie wchodzi się w tyłek tylko obcym zawodnikom, na szczęście zrozumiało to powoli Leszno, Zielona i kilka innych klubów że trzeba dbać o miejscowych bo na nich chodzą mieszkańcy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Guy Martin

Po pierwsze jestem z Wroclawia po drugie w dalszym ciagu uwazam ze nie masz zielonego pojecia o czym piszesz . Nie ma jednego wzoru na szkolenie . To ze Roman potrafi nauczyc chlopakow skrecac w lewo to fakt . Ale nie mow mi ze Smyk ma taka sama sylwetke na motorze jak mial 14 lat ;) urosl zmeznial zmienilo mu sie cialo jezdzi inaczej . Podobnie z kazdym innym chlopakiem ze szkolki ;) W dodatku to glowa jest najwazniejsza . I mnostwo szczescia potem . Gdyby bylo inaczej kazdy bylby na poziomie Smyka i Kubery drogi Poznaniaku . A w przypadku pana Romana nie udalo mu sie nawet z synami ;) W sumie oprocz wspomnianej dwojki nie udalo mu sie z nikim. Mag Grabowski nie zyje . Tak swoja droga wiesz jak sie nazywal najlepszy trener zuzla w tym kraju ? Wiesz ze nigdy nie jezdzil na motocyklu . Byl trenerem plywania . Co do Piotrka Pawlickiego :) najbardziej zaluje sie tego ze w pewnym momencie Lukasz Borkowiak ze Skora przekonali Jozina ktora chcial go odpalic . Mielibysmy we Wroclawiu super zwodnika

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.