Wątek dotyczący artykułu

Liga Narodów Kobiet. Malwina Smarzek show. Polska lepsza od Bułgarii

Reprezentacja Polski drugi tydzień zmagań rozpoczęła od zwycięstwa nad kadrą Bułgarii w Apeldoorn. Podopieczne Jacka Nawrockiego dopisały do swojego konta cenne trzy punkty.

przeczytaj cały artykuł


italianista

Trener znowu wystawił w szóstce Efimienko, którą na dobre zmienił dopiero w drugim secie po tym, jak zderzyła się i znokautowała własną rozgrywającą próbującą dobiec do piłki i ją wystawić. Tylko trener wie, po co na boisku przyjęcie tworzą Grajber i Mędrzyk, skoro i tak środkowe bardzo rzadko atakowały w tym meczu. Stysiak grając na przyjęciu mogłaby odciążyć Smarzek w ataku w proporcjach pół na pół. Ale to by było za proste, więc reprezentacja już kilka lat z rzędu zostaje z dwoma przyjmującymi Grajber i Mędrzyk, bo wcześniej trener ogrywał Grejman, Kaliszuk, Polak i Brzóskę. Pierwsza z nich już nie gra w siatkówkę, a pozostałe wg trenera były lepsze od Twardowskiej. Trzecią środkową była Polańska, a na ataku wg treneiro przyszłościowo lepsza od Smarzek miała być Jasek. Chciałbym dostrzec dobrą grę Grajber, ale nie jestem w stanie, tym bardziej na tle Stysiak.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wawa61

Trenerzy maja jakąś dziwną słabość do Grajber. A Efimienko to tez porażka jak i Grajber. Stysiak i Mędrzyk na przyjęciu to chyba najlepsze co w tej chwili możemy dać na tej pozycji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.