Wątek dotyczący artykułu

F1: analiza strategii Williamsa i Roberta Kubicy. Chaos i brak wizji w poczynaniach zespołu

Robert Kubica w Grand Prix Monako dał popis jazdy i pokazał, że może być szybszy niż George Russell. Wysiłek Polaka został zmarnowany przez strategię Williamsa oraz dwa incydenty - spowodowane przez Charlesa Leclerca oraz Antonio Giovinazziego.

przeczytaj cały artykuł


siber

Cała ta ochrona i promowanie Russela przez Williams to wymysł pismaka fan boya .
W sześciu rozegranych wyścigach Anglik zawsze był lepszy od Kubicy .
""- Myślałem, że kierowca znajdujący się wyżej ma pierwszeństwo w strategii zespołu? - pytał Robert Kubica swojego inżyniera . Kubica a kto kończy wyścigi na lepszej pozycji ?? Russel !
""Chwilę później Kubica odzyskał przedostatnie miejsce w wyścigu, bo Giovinazzi zjechał na swój pit-stop i odbył karę za incydent z Polakiem.""
Czyli , Kubica zajął 19 miejsce tylko dzięki karze 10 sek nałożonej na Giovinazziego .
A więc nie ma się co slinić przedostatnim miejscem Kubicy , i nie siać wrogiej propagandy przeciwko Russelowi ,redaktorku .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|8)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Vergil

Pojęcie o F1 masz takie jak żółw o wyścigach konnych. Tak faktycznie, Kubica zajął 19 pozycję dzięki Giovinazziemu, bo gdyby ten nie wjechał mu w tył bolidu, to nie zleciałby na dół stawki. Logika się kłania. Mało tego, Giovinazzi z lepszym bolidem nie był w stanie wyprzedzić Kubicy ani przez indycentem, ani po siedząc mu do końca wyścigu na ogonie. Wytłumacz mi tylko, po co zabierasz głos w sprawach, o których nie masz pojęcia? Po ci się udzielasz polaczku?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.