Wątek dotyczący artykułu

Dariusz Ostafiński. Bez Hamulców 2.0: Trzeba było pozamiatać komandosa (felieton)

To się porobiło w Częstochowie. Włókniarz oberwał dwa razy u siebie, a w klubie jest tak nerwowo, że prezes Michał Świącik uderza publicznie pięścią w stół i nie kryje żalu do trenera Marka Cieślaka. Po co te nerwy prezesie? To trzeba odchorować.

przeczytaj cały artykuł


ckm w

Tych spekulacji teraz nie będzie końca po dwóch przegranych meczach u siebie.Ja uważam,że ktoś chce zniszczyć Włókniarza i komuś bardzo na tym zależy żeby Włókniarz nie wszedł do play offów bo kogo innego wydymać jak nie CKM.Włókniarz zawsze był kozłem ofiarnym jeśli idzie o drużynę.Nie będę tutaj przytaczał szczegółów ale za długo siedzę w tym sporcie i nie jedno już widziałem.Największa frekwencja na meczach,duża dotacja z miasta,dobry klimat w drużynie i do tego dosyć mocna drużyna z dwoma pewnymi liderami a tutaj dwie przegrane pod rząd i to na własnym stadionie.Mecz z Lesznem do najłatwiejszych nie należał i o ile porażka była brana pod uwagę to nikt chyba nie przypuszczał,że będzie ona aż tak duża.Nie ma łatwych meczy w Ekstralidze ale mecz z Wrocławiem był do wygrania.Niestety jeśli drużyna nie jedzie i jest kompletnie nieprzygotowana takie przynajmniej można odnieść wrażenie to można zapomnieć o zwycięstwie.Madsen z Lindgrenem w zeszłym sezonie byli pewniakami a w tym są cieniem samych siebie.Miedziak zaczął jechać a w tym sezonie również cieniuje.Pawełek też nic nie pokazuje.Tor jest taki sam dla wszystkich i dziwne,że Leszno z Wrocławiem potrafili znaleźć właściwe ustawienia od pierwszego biegu a nasi błądzili i co najciekawsze,że na innych torach potrafią jechać tylko nie u nas.Można przypuszczać,że ktoś próbuje podkupić nam Madsena z Lindgrenem i dlatego tak słabo jadą bo wartościowych zawodników na rynku jest coraz mniej a w przyszłym sezonie będą napewno kluby które są bogatsze od Włókniarza i będą szukały wzmocnień.Miedziak z Pawełkiem dbają o swój Troluń i też nie jadą żeby pomoć swojemu klubowi wydostać się z ostatniego miejsca w tabeli a Termos odpowiednio ich za to wynagradza bo tam gdzie Toruń to zawsze były kombinacje i przekręty i Włokniarzowi transfery Miedziaka i Pawełka mogą jeszcze wyjść bokiem.Zresztą ja sam i mnóswo moich znajomych była przeciwna tym transferom.Te dwie porażki mocno skomplikowały sytuację Włókniarza w tabeli i szansę na wejście do play offów bardzo zmalały bo liga w tym roku jest bardzo wyrównana i o miejscu poszczególnych drużyn w tabeli mogą zaważyć punkty bonusowe.Oby najczarniejszy scenariusz się nie sprawdził,że Madsen z Lindgrenem odpuszczają mecze a po sezonie odchodzą bo byłaby kompletna lipa.To samo tyczy się Miedziaka z Pawełkiem.A i na Cieślaka również znaleźliby się chętni aby go zatrudnić.Póki co wierzę w prezesa Świącika,że porządnie walnie pięścią w stół i zmotywuje drużynę do dobrej jazdy i wygramy jeszcze nie jeden mecz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
CKM_

Chyba trochę Cię poniosło.. Zdajesz sobie sprawę ile zarabia się za każdy jeden punkt? Nikt nie będzie specjalnie zawalał sezonu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
czterdziestek

No i mamy całe wytłumaczenie dlaczego Czewa jedzie słabo.Miedziakowi i Pawełkowi płaci Toruń(mimo,że wygrali w Toruniu pewnie dla zmyłki) Dwóch"kosmitów' już ktoś podkupuje,Cieślaka też już ma ponoć zatrudnienie.Cała liga przeciwko Włókniarzowi.Gościu ne bierze pod uwagę tego,że są po prostu w tym sezonie słabsi i wymyślił teorię spiskową.Zaszalałeś kolego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.