Wątek dotyczący artykułu

Liga Narodów Kobiet. Polki pokonały Brazylię. Ireneusz Mazur pod wrażeniem taktyki sztabu szkoleniowego

Zrobiły to. Polskie siatkarki wygrały z Brazylią 3:2, odniosły czwarte zwycięstwo z rzędu w Lidze Narodów i są w grze o Final Six. Ireneusz Mazur pochwalił sztab szkoleniowy Polek za decyzje podejmowane przed i w trakcie meczu.

przeczytaj cały artykuł

GallAntonin

Panie Mazur! Czy Pan kiedyś posłuchał swego komentarza po meczu? Chyba nie. Ja już nie mówię o poziomie Pana Wojciecha Drzyzgi, ale Pan Swędrowski, czy Pan Drzyzga pewnie Pana unika. Przecież nie na tym polega, co Pan robi rola fachowca obok komentatora. Nie polega na ściganiu się, kto powie, że był udany atak, zagrywka, czy ktoś się pomylił. To nie o to "biega" Panie Mazur. Posłuchaj Pan Pana Wojciecha, ale do takiego poziomu analizy trzeba mieć predyspozycje. Pan oraz Pan Wójtowicz ich nie macie i mimo kilkuletniej nauki jej nie posiądziecie. Trochę samokrytyki i zejście ze sceny by się przydało, bo ja wyłączam dźwięk, jak Pan komentuje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wiesia K.

A ja lubię komentowanie Pana Mazura - jest inaczej i zabawnie - zresztą każdy komentator Polsatu jest inny ,i dobrze - a wszyscy razem są lepsi od komentatorów siatkówki z innych stacji ! Wyłączać dźwięk można przy Piotrze Dębowskim - ja nie znoszę takiego sposobu komentowania ,no ale są gusta i guściki...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.