Wątek dotyczący artykułu

Radosław Matusiak dosadnie o Drągowskim. "Po prostu głupek"

- Dla mnie to po prostu głupek - tak Radosław Matusiak skomentował pojawiające się doniesienia dot. nieobecności Bartłomieja Drągowskiego w kadrze U-21 na mistrzostwa Europy.

przeczytaj cały artykuł

marolstar

Skoro tu przechodzą takie epitety to ja nazwę Matusiaka d.e.b.i.l.e.m. A co ??!!! Mi też wolno. Kim ten Matusiak podrzędny piłkarzyna jest !!! Co on osiągnął w życiu i na boisku??? Z tego co wiem to był w klubie włoskim od podawania ręczników. Proszę też go nie nazywać reprezentantem Polski bo to że dostał parę powołań nie robi go od razu reprezentantem !!! Żeby takowym być to trzeba być istotnym ogniwem kadry a Matusiak takim nie był !!!!! Niestosowne jest porównanie też tej sytuacji z kazusem Fabiańskiego i Szczęsnego bo po 1 to jest pierwsza reprezentacja a zawodnicy reprezentują podobny poziom. Sytuacja Dragowskiego dotyczy młodzieżówki gdzie powinny obowiązywać inne kryteria, tj.: dostarczanie zawodników do 1 reprezentacji a przecież Drągowski jest dużo lepszym bramkarzem i nic dziwnego że nie chce siedzieć na ławie wiedząc że bronić ma ktoś dużo słabszy od niego. To tak jakby posadzić na ławie Lewandowskiego a wystawiać w pierwszej 11 Artura Robaka. Ten kazus jest dużo lepszym przykładem obrazujących zaistniałą sytuację. Inna inszość to taka jakimi kryteriami kierował się Michniewicz i czy nie ma jakiegoś układu z menadżerem niepewnego na boisku Gabary (patrz np mecz z Danią). Tą sprawą powinien zając się PZPN.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Johnny Q

skad wiesz ze Dragowski jest lepszym bramkarzem?
skoro selekcjoner stawia na Grabare to znaczy ze zawodnik Liverpoolu jest lepszy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kowal Arek

a skad wiesz ze to nie dzieki menadzerowi jest Grabara nr1 ,tak robiono juz wczesniej by opylic dobrze zawodnika,a co do Dragowskiego napewno lepszy bramkarz ma wiecej doswiadczenia w oficjalnych meczach

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
marolstar

Po pierwsze jest to zawodnik rezerw Liverpool -Gabala lub drużyny młodzieżowej. Nie rób z niego zawodnika który jest z nie wiadomo jakiego klubu bo w nim nie gra. A skąd wiem że Drągowski jest lepszy, bo widziałem jego kilka meczy (nawet więcej niż kilka) i we wszystkich bronił pewnie, do tego to chyba on jest w kręgu zainteresowania Brzęczka. Zresztą to widać od razu. Gabale widziałem mniej razy ale np z Danią na wyjeździe grał bardzo niepewnie. Dla mnie to jeszcze dzieciak podobnie jak te wynalazki z Niemiec co graja u Magiery a przecież w CV mają Baeryn Munchen, Leverkusen czy San Pauli Hamburg.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Django

Pamiętasz Matusiaka?Dwa razy prosto kopnął piłkę w Bełchatowie,kupiło go Palermo gdzie zagrał dosłownie 3 mecze po czym przeszedł do Heerenveen gdzie też pi kilku meczach to spuścili a potem to już był zjazd po klubach polskiej ligi aż na samo dno.Zapamiętany został z meczu eliminacyjnego z Belgią .W "szczytowym "punkcie kariery odwalilo mu na maxa... zrobił się smakoszem win i udawał wielkiego mądralę bo zaczął "grać"na giełdzie.I taki chłopek roztropek innych przezywa od głupków?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.