Wątek dotyczący artykułu

EBL. Stelmet Enea BC bardzo blisko brązowych medali. Arka zacięła się po przerwie

"Trójki" Arki Gdynia ponownie na niewiele się zdały. Stelmet Enea BC Zielona Góra pokonała rywali z Trójmiasta 95:77 w pierwszym meczu serii o brązowy medal Energa Basket Ligi.

przeczytaj cały artykuł

SlavicPride

Koszykówka to sport ZESPOŁOWY... Komuś w Arce zachciało się budować drużynę na wzór GSW... Bo tam się udało xD
Ale fakty są takie że atak nigdy nie będzie miał przewagi nad obroną!
Zastal cały sezon miał gdzieś obronę... Skończyło się tym, że nie jest w finale!
Szczęście że nie zapomniał o obronie w dwumeczu o medal... Oby w rewanżu dalej o tym pamiętał! Ja mimo wszystko zerknę, ile będzie płacił bukmacher za medal Arki... Może być ciekawie...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.