Wątek dotyczący artykułu

Get Well - truly.work Stal: Co za powrót syna marnotrawnego. Kościuch podał tlen i Get Well został przy życiu! (relacja)

Co za mecz w Toruniu (49:40)! Gospodarze byli już jedna nogą w trumnie, a drugą na skórce od banana, odrobili 10-punktową stratę i rzutem na taśmę zostali w walce o PGE Ekstraligę. Bohaterem gospodarzy, tak poniewierany ostatnio Norbert Kościuch.

przeczytaj cały artykuł

Cysio

Spokojne i kontrolowane zwycięstwo ;D
Ufffffffffffffffffffffffffffffffff :O)
Brawo Kościuch ! Świetny mecz ! Oj głupi ja, głupi ja, tylko dlaczego tak nie od początku sezonu :?
Brawo Stal ! O bonus będzie bardzo trudno, ale powalczymy :)
Mamy trochę oddechu. Woda wprawdzie już pod nos, ale jeszcze dychamy :)
Chyba ;)
Takiego meczu z piekła do nieba to już dawno nie pamiętam :D
14 bieg, najpierw wykluczenie Bartka, potem Kościucha.
Oba słuszne, choć Thomsen trochę przyaktorzył, ale kontakt był.
I wygrana Doyla która dała wygraną w meczu.
Uffffffffffffffffffffffffffffffff :D
Jakim cudem Gorzów przegrał mecz w którym prowadził 10 punktami ?! I jakim cudem Toruń wygrał ?!
I to 9 punktami ?!
Przecież to niemożliwe:D Nierealne :D I nieprawdopodobne :D
Aż tak opady deszczu pod dachem namieszały na początku, a potem wróciło do normy ?
Nie mam bladego pojęcia.
Nieważne :D
Ide chlać :D
Toruń NIGDY nie spadnie :D
PS. W połowie meczu ten mecz kupiliśmy :) Worek ojro i błogosławieństwo od Rydzyka na to poszło :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
HDZapora

Kościuch ! Świetny mecz !....tylko dlaczego tak nie od początku sezonu :?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Cysio

Bez przesady, miał swoje szanse. Choćby w meczu na MA z Częstochową, w którym najpierw przyjechał ostatni za Przedpełskim, a potem ostatni za Gruchalskim.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Komentarz usunięty
Saddam

Ty i te twoje numerki i kalkulatorki. Sam widzisz, że matematyka to tylko efekt końcowy. Zawodnika trzeba dobrze poznać. Kościuch to nie mistrz świata, ale koleś debiutuje właściwie w ekstralidze i trzeba było dodać mu trochę otuchy i zbudować pewność siebie jazdą. Mówiliśmy to w kółko a ty się upierałeś na liczbach. Fakty są niepokojące. Gdyby Norbert jeździł od początku sezonu po 3-4 biegi, stawiam flaszkę, że Toruń wygrałby w Lublinie i kwestia spadku byłaby praktycznie załatwiona.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (13|0)
blokuj
Saddam

Ty tak na poważnie? On jest odpowiedni dla Torunia, ale nie klubu wszech czasów. Trochę inny gatunek literacki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Giekaemowiec

Ja bym go do grudziądza brał za Antonia pod warunkiem że Przemek byłby gwarancja pkt na wyjazdach :p ale kolega który ci odpisał ma rację nie ta liga :) tak to jest że niektóre drużyny operują na 5 równych seniorów albo na 3 bardzo dobrych seniorów a dwóch to typowo doparowi... Patrz Wrocław nie od dziś :) i Toruń próbuje ale ja tam widzę jedna gwiazdę

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Nyctereutes

A jaką ma Holta? To, że Jack jeździ to nic dziwnego. Poza dwoma pierwszymi meczami, gdzie jechał piach, z reszty to pewnie mu wyjdzie nawet 2,0. Ale dlaczego zastępował ciągle Kościucha, a nie Holtę czy PUK, który woził się na tym, że w parze miał Kopcia czy Bogdanowicza? To jest pytanie. Wystarczyło dawać szansę Norbertowi, a podziękować Holcie. Dziś ponoć miał być demonem prędkości, a został impem grzejącym ławę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
jotefiks

A jaką miał młody Holder po odjechaniu tyłu biegów co Kościuch? Norbert pojeździł w Rosji, Szwecji i widać, że tego mu trzeba. Jazdy. A Frątczak mu szans nie dawał. Dziś pewnie też by go po pierwszej jedynce zmieniał.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Giekaemowiec

Ty pijany jestes ? Całe forum ci tłumaczy ... A ty dalej nie rozumiesz ..
Szkoda bo ludzie chcą wymieniać się zdaniami jak z człowiekiem rozumnym... Może to już tą godzina.. jest po meczu idź już spać ..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Giekaemowiec

Ale nie powiesz mi że nie ma różnicy . Dzisiaj team pogadał ,umówili się na spokojnie ,pomagali sobie jak drużyna i wypalił ... A inaczej jest jak" kosciuch 1 z bonusem mecz przegrywamy dobra leci zmiana"...." Kosciuch przecież jest słaby no ale dobra.... "Norbert dwa biegi jak dasz dupy to w następnym.meczu Kevlar". :)

| Odpowiedz
blokuj
Giekaemowiec

Dobry dzisiaj był dzień żużlowy, a czemu nie od początku ?hmmm ...za duża presja i toksyczna atmosfera jak to mówią ... Zawodnika buduje się jazdą ... Zobacz ile biegów j. Holder dostawal a wyniki z początku zero jedynkowe :p dobra robota

| Odpowiedz
blokuj
Leszczyński fan

Cysio że wstydu nie powinieneś się odzywać nawet bo Norbi uratował wam dupę !!!! A tak broniłeś Frątczaka i Holtę i co ? Z uporem maniaka pisałeś że Kościuch na EE się nie nadaje , a ja ci mówiłem że chodzi o równe traktowanie , piszesz dlaczego nie tak od początku ? Bo nie dawano mu szansy , dlatego. Gdyby był w Lublinie Well miałby 4 p.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|0)
blokuj
MartinezZz

Jestem podobnego zdania. Kościuch jako jeden z nielicznych, obecnych w Ekstra lidze zna tamten tor z I ligowych meczy. Ja tylko liczę na to że Holtę odstawią od składu, a Kościuch będzie jeździł od początku do końca. On po dwóch "0" może zrobić trzy "3".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.