Wątek dotyczący artykułu

Ilona Termińska: Polały się łzy wzruszenia. Jacek Frątczak nadal jest na L-4

Nastroje w Toruniu trochę się poprawiły, bo Get Well pokonał truly.work Stal Gorzów 49:40. Wzruszenia po spotkaniu nie kryła Ilona Termińska, prezes toruńskiego klubu. - Po dużym dołku udało się naszym wspaniale zwyciężyć - mówiła.

przeczytaj cały artykuł


Angrift

Zaczynam martwic się o zdrowie p.Fratczaka.Nie zartuje.3 lata zycia zmarnowal,bo nic nie robil w Toruniu.Zepsol sobie opinie w srodowisku,moze nie w Zielonej Gorze ale już nigdzie nikt go nie zatrudni.Mial pieniądze,mial zaufanie i 3 lata w Toruniu i prze....wszystko.Teraz w depresji,chory,wyzywany przez wszystkich musi to przezywac sam.Oby z tego wyszadl i powrocil do zdrowia i zuzla.Jak p.Krzystyniak może być ekspertem czy p.Dolomisiewicz to i p.Fratczak może.A jak wiadomo orly to nie sa.Szybkiego powrotu do zdrowia i do domu p.Fratczak.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Angrift

Tez mam nadzieje ze z p.Fratczakiem nie jest az tak zle i wroci do zuzla w roli WYBITNEGO eksperta ograniczonego tylko do gadania w telewizji.Honorowym Prezesem w Toruniu nie będzie ale może w Zielonej Gorze?Do NC+ nadaje się lepiej niż pan Jablonski,Dolomisiewicz czy Krzystyniak.Ten ostatni ze względu na zasob slow i wprawe w ich używaniu, pasuje najlepiej do sieci spożywczej DINO.Co do p.Krzystyniaka i Ostafinskiego to oddzial otwarty faktycznie nie pasuje.Tylko studio telewizyjne, zamknięte.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.