Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Była separacja, będzie rozwód. We wtorek Get Well Toruń ogłosi koniec współpracy z Jackiem Frątczakiem

Klamka już zapadła. Jacek Frątczak odejdzie z Get Well Toruń. Drużyna jechała dwa mecze bez swojego dotychczasowego menedżera, spisała się nieźle, więc obie strony zgodnie uznały, że dalsza współpraca nie ma sensu. Ogłoszenie decyzji we wtorek.

przeczytaj cały artykuł

Cysio

Już to przerabialiśmy przy wymianie Gajesia na Frątczka. Problemem nie jest menago, tylko polityka transferowa klubu.
Iversen od lat jest liderem tylko malowanym. Bogdanowicz to kompletna porażka, co było do przewidzenia.
Zmiana menago niewiele pomoże, bo krawiec kraje jak mu materiału staje. A my na dzień dobry w każdym meczu mamy 5-8 pkt w plecy na juniorce. I seniorkę z 1 prawdziwym liderem. Ciężko coś tego wyrzeźbić.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jotefiks

Niby mądry chłopak ale zapatrzony w swoją nieomylność. Szybko rzuca oskarżenia vide Jonsson... Ja tego nienawidzę bo sam kiedyś byłem niewinnie oskarżany i za pomówienia skazany.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Cysio

Serio ? Jakoś to nie przeszkadzało Tobie oskarżać KST o kupienie baraży.
Oskarżać w zeszłym roku KSUL o oddanie meczu w Tarnowie, gdy walczyliście z Tarnowem o utrzymanie.
Hipokryta :P
Owszem, uważam że L4 AJ to wałek.

| Odpowiedz
blokuj
Cysio

Ok, np o meczu UT-KSUL:
"Ty nie patrz na statystyki tylko na przebieg meczu. Bonus pewny i trzy razy po1-5."
"Hampel t "niedźwiedź" bez honoru. Za pisiąt groszy lub pączka będzie walił zera aż miło"
Dlej mi się nie chce szukać. Ale pamięć mi jeszcze nie szwankuje :P

| Odpowiedz
blokuj
jotefiks

Serio? Qrwa aż mi wstyd. To musiała być zawiedziona miłość w stosunku do Hampela poparta alkoholem. Człowiek wtedy głupi jest. ;P

| Odpowiedz
blokuj
jotefiks

Nigdy, przenigdy nie twierdziłem, że mecz w Tarnowie to wałek. Wręcz wierzę, że tam było wszystko sportowo i gardzę twoimi pomówieniami na ten temat a zachwytami nad waszym meczem z Gorzowem bo według twoich standardów musieliście go kupić.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Saddam

Pleciesz trzy po trzy, aby zatrzeć pamięć o tym, jak broniłeś Frątczaka? Jesteś chyba typem człowieka, który widzi świat po prostu po swojemu i ty nawet nie kłamiesz, ty zwyczajnie opisujesz, co widzisz. Problem w tym, że reszta ludzkości widzi co innego. Dobry menadżer potrafi wykrzesać z zawodnika sto procent, bardzo dobry 150% a Frątczak spuszczał wszystkich na 75% i Kościucha na 0%. Różnicy nie ma, jeśli zamienisz Frątczaka na jakiegoś szaraka z ulicy. Wtedy faktycznie Toruń będzie dalej zawodził, przegrywał i prezentował się z tragicznej strony a żużlowcy będą wyglądać, jakby im nie zależało.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Cysio

Gajewskiego też broniłem. I pamiętam doskonale, że wielu z tych co dziś jadą po Frątczaku jeszcze 2 lata temu uważało go za zbawcę toruńskiego żużla.
Możesz sobie wierzyć w cudowną moc menago, ale ja uważam że ich wpływ na zespół jest niewielki.

| Odpowiedz
blokuj
Saddam

To nie jest kwestia wiary. Wierzyć można w Boga. Ja mówię o faktach. Prawdziwy menedżer sprawi, że drużyna będzie się rozumieć i lubić, nie będzie kwasów, będzie atmosfera, będzie ściągał presję z zawodników, skupiał uwagę na sobie itd. itp. Uważasz, że wpływ jest niewielki, bo nie masz zbyt dużej wiedzy na ten temat.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
czterdziestek

Cysio jedno wiąże się z drugim.Menago +jego polityka szkoleniowo-transferowa.Kościecha miał pewnie inna wizje szkolenia niż menago wiec się Go pozbył..I nigdy nie wychwalelem w zaden sposób Frątczaka.Juz dawno,dawno temu pisałem,że największym problemem jest właśnie Frątczak.

| Odpowiedz
blokuj
Cysio

Menago nie ma żadnego wpływu na szkolenie. Myślisz że Baron u Was odpowiada za szkolenie ? Przecież dobrze wiemy że to domena Jankesa.
Transfery ? Znasz klub w którym to menago decyduje o transferach ? Bo ja nie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
czterdziestek

Na szkolenie nie ale na obsadę już tak i na wizję szkolenia..Myślisz ,że to Termos pozbył się Kościechy bo miał taki kaprys? Ktoś mu to podpowiedział.Frątczak miał inna wizje bo chciał mieć wpływ na wszystko.Kościecha widać był mu niewygodny.W Lesznie jest jasny podział ról.Każdy robi swoje a jakie są skutki oceń sam.

| Odpowiedz
blokuj
Time vel Netto

Do póki w klubie nie pojawił się Frątczak , Kościecha całkiem dobrze sobie radził , szału może nie było , ale młodzi robili drobne kroki do przodu . Przejął młodych Ząbik i IKS ewidentnie się cofa w sportowym rozwoju . Pozbycie się Kościechy to najcięższy grzech Frątczaka .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj
taka prawda

Jeden gorszy od drugiego, aczkolwiek Fratczak to totalne dno w speedwayu. Podejrzewam, że znowu Fratczak zacznie na siłę pchać się "na szkło".

| Odpowiedz
blokuj
Big Lebowski

Wydaje mnie się, że jak weszły nie tylko wielkie pieniądze, ale i kuxewska presja to skończył się żużel w Toruniu. Wiesiu Jaguś jak zakończył sport, to właściwie był to początek końca ... Dzisiaj, a właściwie jutro będzie koniec. Pzdr!

| Odpowiedz
blokuj
Time vel Netto

Duże pieniądze ? Pewnie tak . Duża presja ? W takim razie , dlaczego trzyma się Holdera w klubie który od kilku sezonów po za MA , najczęściej zawodzi ?! W klubie z dużą presją wyleciał by już dawno . Jak spadniemy , to się pewnie wszystko posypie , zrobi się mniej niż zero . Ja uważam że Frątczak niszczył żużel w Toruniu i wielka szkoda że tak późno się na nim poznali . Pozdrawiam i przy okazji , cieszy mnie dobra jazda Polonii .

| Odpowiedz
blokuj
Big Lebowski

Umówmy się, że duże pieniądze są w Toruniu od momentu zbudowania tzw. "Moto Areny". Kark czy Termos to bez znaczenia. Kasy w pip,a wyniku nic. Tak w skrócie. Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Saddam

Jankes szkoli młodzież i Rawicz z wyłączeniem Balona, bo jego już niczego się chyba nie nauczy. Baron ma zadanie trzymać w kupie drużynę złożoną z wielu gwiazd. Co do transferów Leszna to tam jest nieco inna bajka, tam zawodnicy sami wysyłają oferty. I nie mam na myśli Brady'ego Kurtza czy innego zagraniczniaka. Baron dostałby każdego, w granicach rozsądku, którego by chciał. Z tą różnicą, że póki co nie ma potrzeby ściągać gwiazd za miliony. Tu się chyba zgodzisz.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.