Wątek dotyczący artykułu

Wilki - Polonia P.: Emocje w Krośnie. Karpow i Porsing uratowali gospodarzy (relacja)

Ostatni wyścig decydował o zwycięstwie w meczu Wilków Krosno z Euro Finannce Polonią Piła. Gospodarze za sprawą Andrieja Karpowa i Nicklasa Porsinga pokonali gości z Wielkopolski 46:42 i mogą odetchnąć z ulgą. Bonus pojechał do Piły.

przeczytaj cały artykuł

Earthix

Kolego dopiero połowa sezonu jest. My mamy zalegly mecz z Bydgoszczą. Wygrajmy w Krakowie, Rawiczu, z Krakowem u siebie, z Bydgoszczą u siebie z bonusem, z Opolem u siebie to mysle ze jest szansa na PO ale to czysta matematyka. Powalczmy w Poznaniu. Miejmy nadzieje że Karol Baran nam pomoże.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bartiksm

Wejdziecie do play-off jeśli wygracie pozostałe mecze u siebie, a my skończymy na 5 msc, zadecyduje bonus z wami i przegrana u siebie z Bydgoszczą.
Piła 5 + 5pkt(Kraków) + 3pkt(Rawicz) + 2pkt(Opole) + 2pkt(Bydgoszcz) = 17pkt
Krosno 8 + 3pkt(Kraków) + 3pkt(Rawicz) + 2pkt(Poznań) = 16pkt
Tak więc jeśli pójdzie zgodnie z oczekiwaniami to jednym punktem przewagi Piła wejdzie do play-off.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.