Wątek dotyczący artykułu

Pierwsza strata mistrza, GKM wyprzedził Motor. Sprawdź tabelę i statystyki PGE Ekstraligi

Fogo Unia Leszno nie wygrała siódmego meczu z rzędu, ale też nie przegrała pierwszego, bo w niedzielę w Grudziądzu zremisowała. MRGARDEN GKM dzięki temu opuścił miejsce barażowe. Wiceliderem tabeli pozostał Stelmet Falubaz Zielona Góra.

przeczytaj cały artykuł

pz0

Nie mam nic przeciwko :)
Moglibyśmy nawet wygrać wszystko do końca sezonu :)
Tak na poważnie to nie liczę na więcej niż na utrzymanie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Giekaemowiec

Pewnie ustawiali ci co nie mieli kasy na ekstraligę . Dość długo się utrzymujemy w ekstralidze przy stoliku już 5 rok no popatrz jakie dobre plecy mamy. Boli? Ma boleć! Zajmij się swoimi złodziejami :)

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Giekaemowiec

Ja mam wydorośleć że Grudziądz jeździ tylko dlatego że nikogo innego nie było stać ?? I chwała im za to że nie podjęli rękawic... Zobacz co wyście sobie zrobili czy Gniezno ... Długi się najpierw spłaca ... Wasz marny klubik mógł brać korepetycje od Bydzi .. pozdro dla braci z Poloni a ty płacz dalej :) mnie cieszy twój żal. Yo

| Odpowiedz
blokuj
pz0

To akurat dla mnie zabawne nie jest i zupełnie nie rozumiem jak kibic żużla może widzieć w tym cokolwiek śmiesznego. Pośmiej się w takim razie np z problemów Piły, Krakowa czy Świętochłowic.
Reszty durnych postów rodem z hejterów Ostafińskiego nie chce mi się komentować.

| Odpowiedz
blokuj
80GB

Pozdro dla dna i wodorostów polskiego żużla co tam na stadionie u was sądzą w tym roku??? Banany hehe?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.