Wątek dotyczący artykułu

Powrót do rozmów. Stas Skube znowu negocjuje z PGE VIVE Kielce

Jeszcze kilkanaście dni temu szanse na ten transfer były bliskie zeru. Wszystko zmieniło się jednak o 180 stopni. Stas Skube wznowił rozmowy z PGE VIVE Kielce.

przeczytaj cały artykuł

EQ Iskra

Moje kontakty w okolicach klubu zgodnie twierdzą, że Skube będzie grał w Kielcach. PSG chłopaka wystawiło bo ponoć miał już podpisany wstępny kontrakt. Ciekawe czy trener PSG nie poleci a z nim kilku graczy. Vardar na chwilę obecną nie ma zapewnionego finansowania na przyszły sezon. Który zawodnik zaryzykuje pozostanie w takim klubie?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pan.artur

Co ma, ano jednak ma. Ja skomentowałem post EQ Iskra dotyczący niepewnej sytuacji finansowej Vardaru. Ivan po wygraniu F4 powiedział że pomimo niejasnej przyszłości klubu, zostaje w nim. Wg mnie sam Skube nie wie czego chce.
To jest moja opinia.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
HANDBALL PL

Cupko ma już 33 lata. Mieszka blisko domu i nie koniecznie musi zmieniać klub. Grał w świetnych klubach, sporo wygrał i na pewno sporo zarobił. Równie dobrze mimo tego co mówił za kilka dni może się okazać że będzie grał gdzie indziej. Już kiedyś mówił że w Bundeslidze za ciężko. Kielce, Pick, Veszprem czy PSG mają obsadzoną jego pozycję. Jedynie co mi do głowy przychodzi to Zagrzeb. Ale tam mają legendę Zlatko Horvata.

| Odpowiedz
blokuj
pan.artur

Nie przekonuje mnie "wypominanie" wieku Ivana. Ma 33 lata. Te kilka lat spędzonych w Vive + LM. Vardar, już 3 sezony, 2x LM. Przechodził do Vardaru przed końcem kontraktu. Samsonenko wykupił go z Vive. Bodajże 150 tys €. Sam również dostał dużo większe pieniądze, niż miał u nas. Prezes poinformował kibiców, wtedy, że nie może mu dać tyle ile dostanie w Skopje. Widać już zarobił odpowiednio dużo jak uważa i przedkłada to na komfort bliskości domu. Cupko może jeszcze śmiało grać 3, 4 lata. "Bałkańcy" nigdzie nie czują się tak dobrze jak u siebie.

| Odpowiedz
blokuj
handballo

Podobno zaległości finansowe wobec zawodników zostały uregulowane, a Samsonenko oświadczył drużynie, że zostaje w klubie. Dziwne, że w wywiadzie Skube kategorycznie zaprzecza i mówi, że zostaje. Niemniej jednak nawet gdyby Samsonenko został to na miejscu piłkarzy Vardaru szukał bym nowego klubu. Właściciel, który co chwila ogłasza odejście to nie jest najlepsze miejsce do grania i bycia pewnym swojego losu.

| Odpowiedz
blokuj
EQ Iskra

Skąd masz informacje, że Samsonenko zostaje? I drugie pytanie: Kim ma grać jak połowa składu odchodzi a Vardar nie zrobił praktycznie żadnego transferu, żeby coś połatać? Trzecie pytanie, dlaczego Vardar szuka młodego (taniego) trenera na dorobku bez doświadczenia jakim jest Uros, skoro teoretycznie ma dalej wsparcie Rosjanina? Dlaczego odchodzi Parrondo? Kupy się to wszystko nie trzyma.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.