Wątek dotyczący artykułu

EBL. Anwil nie pozostawił złudzeń. Szymon Szewczyk niezniszczalny i niezatapialny

Mistrz nie patrzy na swoje problemy i nie bierze jeńców. Anwil Włocławek pokonał Polski Cukier Toruń 96:86 i objął prowadzenie w finałowej serii Energa Basket Ligi. Szymon Szewczyk bierze na barki wszystko.

przeczytaj cały artykuł

L

Ktoś mi tu pisał, jakie ma sukcesy Jovović w Polskiej lidze (odnośnie konfrontacji Jovo vs Mihevc) To teraz ja się spytam, jakie sukcesy oprócz wygrania 1 meczu z Gronkiem ma Mihevc? Anwil pewnie mistrzem zostanie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
L

Nie chce mi się. Po prostu jeśli patrząc na zasługi i Jovo i Mihevca to obaj mają słabe. Z całej czwórki trenerów (Jovo, Mihevc, Frasun , Milicić) to właśnie ten ostatni, ma największe doświadczenie w Polskeij Lidze i sukcesy tutaj.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wallece

Więc niech ten ostatni zdobędzie MP tylko żeby za rok jak Stelmet wygra coś z Anwilem nie było, że Milicic jest słaby (zakładając że będzie coache-m)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
L

Żebyśmy my, coś wygrali z Anwilem, to musi Jasio ustąpić ;D
Swoją drogą, Milicić też rewelacyjny nie jest. Pokazali to Stelmahers i ktoś jeszcze, dopiero za 3 razem się Milicicowi udało :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
ֆzαкαlucћ jcnm

Cierpi.... 30% nadal głosuje na komunistów, złodziei, targowicę.
No, ale fakt, to nie są prawdziwi Polacy, tyko tacy na niby jak ten lubuszanin, któremu dziadkowi przycięli SBecką emeryturkę i tera fika czerwona kanalia ;]

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|6)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
obserwator SE

I tylko takie bezrozumne deble będą miały z tego radochę. Ale do czasu jak się kasa na gratisy skończy. O mnie się nie martw - ja, w przeciwieństwie od takich jak ty beneficjentów 500+, dam sobie radę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
ֆzαкαlucћ jcnm

Śmieszny jesteś.... z dwojga "złego" wybieram pomoc dla najuboższych, a nie tworzenie warunków cieplarnianych dla cwaniaków i pijawek wyłudzających vat, czy czerpiących inne nienależne profity z kasy państwowej.
Jesteś po prostu(delikatnie mówiąc) ograniczony, niedoinformowany...nie jesteś na nic ukierunkowany, ale na obecną władzę psioczysz, ciekawe co mówiłeś na 8lat nierządów POpaprńców, czy wcześniej na czerwonych...nie widziałeś jak kraj popadał w ruinę, jak niszczono przemysł i gospodarkę?
Pieniądze z rządowych programów stymulują gospodarkę, dzięki temu nam wszystkim żyje się lepiej....nigdy więcej powrotu złodziei targowicy, podnóżków Makreli i Putina do władzy! Za późno by było gdyby ta hołota dalej rządziła...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.