Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Michał Świącik: Nie jest tak, że Cieślak nic nie robi. A gdyby punkty Dróżdża zaważyły o porażce? (wywiad)

- Nie jest tak, że trener nic nie sprawdza i nic nie robi. A co by było, gdyby wyścigi Dróżdża zaważyły o porażce Włókniarza? - pyta Michał Świącik, prezes forBET Włókniarza Częstochowa.

przeczytaj cały artykuł


shtrekCz-wa

Panie Prezesie patrząc na wyniki naszych zawodników w E-lidze trzeba otwarcie przyznać, że Przedpełski nieprzypadkowo ma wśród kibiców ksywę bidon. Do tego się tylko jak na razie nadaje. Miedziak jest słabszy niż rok temu. Oprócz meczu w Toruniu to jedzie piach. Zagar też zawodzi. Lindgren słabszy niż rok temu, Madsen jedynie staje na wysokości zadania, ale też nie bez wpadek. W każdym bądź razie za obecny stan sytuacji Włókniarza nie obwiniał bym Madsena, Fredki czy nawet Zagara. To Miedziak i Paweł najbardziej zawodzą. Pokazał to choćby ostatni mecz w Z. Górze. Wystarczyło, aby obaj polscy seniorzy zrobili w sumie 4 punkty więcej (Paweł zdobył 1 pkt, a Adrian 2) i mielibyśmy remis w meczu. Dodatkowo sam Pan Prezesie uparł się na Pawła, trener Cieślak wołał Kościucha. Potrzeba męskich decyzji na zakończenie sezonu. Będzie ktoś do wyrwania z Leszna (Smektała będzie seniorem w przyszłym roku), sypnąć grosza Drabikowi, Vacula wyrwać z Zielonej (wiem, że to tanie nie będzie), dlatego zostawił bym tylko Madsena i do pary dałbym mu Gruchalskiego, a pod nr 8 jakiegoś młodego i naprawdę utalentowanego obcokrajowcem (nie takiego jak Lyager). Skład mógłby wyglądać następująco (oczywiście jeśli Włókniarz utrzyma się w E-lidze):
1. Madsen
2. Gruchalski
3. Hampel
4. Drabik
5. Vaculik
6. Miśkowiak
7. Kowalski
8. np. Jakobsen

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Andrenalinas

w przyszłym roku radziłbym najpierw pomyśleć za co … 3.5 z miasta na marny skład znów? a na stadion Rakowa nie ma? a gdzie AZS? niech Prezes szuka prywatnych sponsorów i ściąga Pedersenów, tylko, że będzie to czynił na 1 ligę, bo ściąganie Musielaków, Przedpełskich … kiedyś oszczędzanie musi przynieść wymierny, negatywny skutek.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.