Wątek dotyczący artykułu

PGE Ekstraliga. Get Well mógł nie wyjść z 30 punktów. Kluczowy był jeden element

- Gdyby nie zmieniający się tor, Get Well pewnie nie wyszedłby z 30 punktów - powiedział Szymon Woźniak. Po świetnym początku truly.work Stal Gorzów pogubiła się na Motoarenie, koniec końców przegrywając 40:49.

przeczytaj cały artykuł

beejay

Co za bzdury. Uczestnik GP, były IMP, doświadczeni zawodnicy nie potrafią w dwie serie ogarnąć ustawień, gdzie po jednym starcie w zawodach indywidualnych nie mają z tym najmniejszego problemu. Wynik pod bonus Torunia i 2pkt. Stali. Zobaczymy, czy się sprawdzi :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Dionakra

od lat panuje taki trend, jak co ni eidzie to wina sprzętu albo toru. Przez 30 lat jezdzili i nikt takich farmazonow nie klepał, Gollob kiedy byl w formmie to przez 8 lat kręcił średnie na poziomie 2,500-2,700 i jakoś go sprzęt czy tor nie zaskakiwał a jezdzil na wszystkich torach i w kazdej pogodzie. Dziś tylko pokropi i już tor się nie nadaje do jazdy. Komedia....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
beejay

Ja nie neguję, że dzisiejsze motocykle są bardziej wyżyłowane i czułe na zmiany torowo-atmosferyczne tylko śmieszy mnie, że pięciu tak doświadczonych chłopa tak się nagle pogubiło, że z +10 na -9 spadli i tak się tłumaczą. Moim zdaniem jest drugie dno i tyle :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Cysio

Drugie dno to jest w niemal każdym Waszym meczu. Wygrywacie każdy początek, a potem nagle w połowie meczu nagły spadek formy ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
-Stan-

Cisio, dla większości klubów Ekstraligi ewentualny spadek drużyny toruńskiej nie jest na rękę. Oby tylko te Kluby nie załatwiły siebie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
beejay

Ale my jedziemy przecież składem pierwszoligowym, a nie Eligowymi wyjadaczami! :) Aha, w kwestii Jonssona (bo przecież głośno krzyczałeś o wałku z z/z) poczytaj sobie dzisiejszy artykuł na po bandzie :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Cysio

Ten nagły spadek formy może kosztować Gorzów awans do PO. Myślisz że ich zawodnicy nie chcą zarobić w 4 dodatkowych meczach ?
No i nie było odpuszczania. Bartek i Thomsen zaliczyli ostrą glebę. Jak by ktoś chciał przegrać, to można to zrobić bezpieczniej :) No i dlaczego aż 9 punktami, a nie 2-4 :?

| Odpowiedz
blokuj
beejay

Myślę, że Gorzów nie chce/nie może w PO :) Jak to dlaczego 9? Teraz można bezpiecznie zagrać w 2pkt. i bonus dla Torunia, nie? :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Cysio

Może i Zmora nie chce, ale zawodnicy z pewnością chcą zarobić. A zresztą dlaczego Zmora miałby nie chcieć PO ? To dodatkowa kasa dla klubu w okolicach 0,5-1 mln.

| Odpowiedz
blokuj
beejay

A czemu wycofano (nie sprawdziłem, powielam) sprawozdanie finansowe spółki z KRS? Musze lecieć do roboty, później spróbuję odpisać o ile kokpit zadziała albo komentarze tu nie spadną.

| Odpowiedz
blokuj
Cysio

Kolejny nasz wał to odwołany mecz w Grudziądzu :) A przed nami jeszcze 2 wałki, w Gorzowie i z Wami ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Cysio

Mi to pasuje :) Ale obawiam się że o ten bonus będzie nam niezwykle trudno.
Iversen ostatnio jedzie kompletny piach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
-Stan-

Dla naszej drużyny dwa punkty w meczu w Gorzowie to jest porażka. Popatrz na kolejne trzy spotkania. Gdzie tych punktów mamy szukać, Grudziądzu, Wrocławiu, czy w Zielonej Górze.

| Odpowiedz
blokuj
Tommy DeVito

No jak to gdzie? W Grudziądzu bonus w Zielonce remis i dwa oczka są :) razem będzie 10 i utrzymanie niemal pewne, później wygrana z Lesznem i zwycięstwo z Częstochową za 3 i mamy 15 :) i spokojny koniec wakacji :)
p.s. porażka to dopiero była w Toruniu

| Odpowiedz
blokuj
Tommy DeVito

Stan, spokojnie dobrze będzie, PO raczej nam nie groźne a "żużlowy poker" nie spuści ani Stali ani Torunia, a w razie "W" powiększą ligę do 10 drużyn :)
Dodam jeszcze że Motor też już chyba ZZ nie może robić za AJ więc parę punktów meczowych też im ucieknie :/

| Odpowiedz
blokuj
toszy82

Jakoś na wały ekspertów w TV nie narzekasz... Jak eksperci bronią złych decyzji sędziego, albo kiedy przekonują, że wina leży po stronie zawodnika, który nic nie zrobił.
Walem to możesz nazwać całą Ekstraligę, a nie jedną drużynę....

| Odpowiedz
blokuj
Xing Zao Chan

Pokaż tu jednego Lubelaka który bronił przekupnego sędziego Najwera który pozbawił nas swoimi tragicznymi decyzjami zwycięstwa? Ten wał odbył się na oczach żużlowej polski. A teraz ta żałosna ku...... znowu przyjeżdża do Lublina.

| Odpowiedz
blokuj
Corlleon

wał to był jak podtruliście taia a nic to nie dało :P a przy nieprzychylnych wiatrach GW może pojechać baraze heh.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Cysio

Rozbawił mnie do łez fragment:
"Zwracamy uwagę, że Jonsson nie jeździ też w Szwecji. Że odpuszcza domowe mecze, nie patrząc na straty finansowe i sponsorskie zobowiązania."
w sytuacji gdy jego L4 na 15 dni jest ważne bodajże do soboty :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
beejay

Do niedzieli chyba ale to już szczegół bo i tak Szwecja ma sloty na tygodniu :) Będziemy mądrzejsi (chociaż Ty i tak tego nie kupisz) jak zobaczymy co będzie jak się skończy. Czy przedłuży, czy wsiądzie na motor, a jeśli tak, to jak się będzie prezentować. Czyli co? Jak Kali zarzucać wał to żeby skały s...ły to zdania nie zmieni. Jak Kalemu zarzucić wał to gromada atakujących minusów i "ciemny lud"? :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Cysio

Staram się oceniać racjonalnie. AJ ma glebę w 1 kolejce i jedzie dalej przez 1,5 miesiąca. Jedzie nawet w czwartek przed naszym meczem. Wraca Grisza, jest opcja ZZtki na 2 kolejki i nagle AJ czuje mrowienie w palcach i nie może już jeździć.
Przypadek ? Tak uczciwie, w głębi ducha, nie wygląda Ci to podejrzanie ? :)

| Odpowiedz
blokuj
beejay

Pewnie wygląda i też takie było moje myślenie w pierwszej chwili, bo jak napisałeś, taki jest splot wydarzeń. Nie bierzesz tylko jednego pod uwagę ale nie czepiam się o to: ja oglądałem AJ nie tylko w meczach w PL i SWE ale również na treningach i pisałem wielokrotnie - po dzwonie to był zupełnie inny zawodnik. Zdrowemu AJ nie targa motocyklem przy wyjściach z łuku tak, że prawie wali w bandę. Facet jest kapitanem i bardzo ambicjonalnie podszedł do tego sezonu. Nigdy też szczególnie długo po dzwonach nie czekał z wsiadaniem na motocykl (vide zeszłoroczny dzwon i jazda już kolejnym meczu). Zupełnie nie dziwi mnie, że chciał i próbował jechać. Z jakim skutkiem, obaj wiemy. W końcu w czwartkowym meczu w Szwecji przelało się i było bardzo blisko kolejnego dużego dzwona na prostej przeciwległej i zupełnie mnie nie dziwi, że powiedział "pass".

| Odpowiedz
blokuj
Bawarczyk

Jonsson prawdopodobnie dostaje jakas tam rekompensate finansowa z lubelskiego klubu () !
Takie mam wrazenie. Co jak co, ale w tykim posunieciu (zwolmnienie lekarskie) nie ma przypadku.
Tak uwazam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Z oddali

Gorzów nie przegrał, dlatego, że zdobył mniej punktów. On dlatego zdobył mniej punktów, bo przegrał. Boże przeczytałem to od tyłu i wszystko stało się jasne. Chociaż za mgłą nieco.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.