Wątek dotyczący artykułu

Twarde negocjacje z Gwardią Opole. Jan Klimków w PGE VIVE najwcześniej od 2020 roku

Mało prawdopodobne, by Jan Klimków od przyszłego sezonu stał się zawodnikiem PGE VIVE Kielce. Gwardia Opole nie zamierza pozbywać się obrotowego przed końcem obowiązywania kontraktu.

przeczytaj cały artykuł

handballo

Myślę, że maksymalnie Vive mogłoby dać 150-200 tys., a takie pieniądze dają spokojnie roczny kontrakt zawodnika na dobrym poziomie, więc mogliby mieć w zamian jakiegoś dobrego kołowego, a tak to po sezonie zostaną z niczym. Gorzej dla Janka jak się Bertus rozmyśli i weźmie Niemca o którym była już mowa od dłuższego czasu, bo to jest dla Klimkowa duża szansa, a Kielce powinny mieć 3 obrotowych w nowym sezonie i myślę, że będą do tego dążyli.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Hawaii Five-0

Ma ktoś jakieś typy odnośnie Niemca który może przyjść do Vive. PRZEJRZAŁEM wszystkie składy Bundesligi i nie widziałem potencjalnego kołowego Vive

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.