Wątek dotyczący artykułu

Tomasz Janiszewski: Mecyje po toruńsku. Kolejny "genialny" plan Get Well? (komentarz)

Rune Holta nie znalazł się w składzie Get Well Toruń na mecz z truly.work Stalą i najpewniej zabraknie go w niedzielę w Gorzowie. Tym sposobem okazuje mu się szacunek, bo taki zawodnik nie zasługuje na rolę rezerwowego. Tzn. jaki zawodnik?

przeczytaj cały artykuł


getwell

I właśnie tym sposobem po prawie 10 latach przegladania, ale nigdy nie komentowania portalu sf zakończyłem tą przygodę. Jest tu taki hejt wśród "dziennikarzy", że naprawdę nie da się tego już czytać. Czemu nie ma artykułów tego typu na temat innych drużyn !! Jamróg też z początku sezonu odstawiany ale nie było komentarzy tak jest to robione tutaj ! Milik nie pojechał ? Przyżyli to, że chłopak musi się rozjeździć.. Zaraz pojedzie Dróżdż za Pawła? Pewnie obejdzie się bez szwanku. Holta nie jedzie do Gorzowa ? 3 "artykuły" w ciągu 4 dni.. Brawo ! Toruń wróci w gazie może nie w tym sezonie ale następnym czy za dwa lata już tak. Swoje mamy za uszami przez ostatnie pare lat, ale który klub jest na tak zupełnie czyściutki bez skazy ?? Aż się boję co Wy " dziennikarze" będziecie TUTAJ wtedy pisać... GET WELL

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ipkiss

Widzę że konto stworzone na potrzeby artykułu Janiszewskiego, pewnie jesteś kimś z klubu, albo rodziny kogoś z klubu :D BIDNI LUDZIE

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
lukaszmi2

Jakby Get Well nie dorabiał opowieści jacy to są super taktycy, to by nie dawali argumentów, żeby to nazywać i punktować.
Można mówić po ludzku jak było ze zmianą Kościucha, a nie kreować się na Napoleonów żużla. Tak samo teraz z Holtą. Po co się dorobia takie teorie, że on nie zasługuje, przecież to się kupy nie trzyma, więc uważam, że nie ma co się dziennikarzom i innym komentatorom dziwić.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.