Wątek dotyczący artykułu

Finał EBL. Kolejna kontuzja Lowery'ego. Trwa wyścig z czasem

Robert Lowery musiał przedwcześnie opuścić boisko z powodu kontuzji stawu skokowego. Z toruńskiego obozu dochodzą niepokojące wieści. Podobno to całkiem poważny uraz. Jego występ w piątym spotkaniu stoi pod znakiem zapytania.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty
Lubuszanin.

Przeciez jeszcze wakacji nie ma.Zagrozony chyba jest z paru przedmiotow stad ta flustracja.Taki typ.Tylko obrazac potrafi.....Ale niech cieszy dzieciak.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Asphodell

stad ta flustracja.Taki typ.Tylko obrazac potrafi.....Ale niech cieszy dzieciak.
Po jakiemu to? Bo z polskim to wiele wspólnego nie ma. Musiałeś kolegom pałki pod stołem obrabiać, zamiast na lekcjach uważać. Dam ci radę, jak już coś piszesz, to popatrz na wszystkie podkreślone na czerwono wyrazy, one oznaczają błędy. Popraw, a jak masz wątpliwości, to zajrzyj do słownika. To na prawdę nie jest nic trudnego. Nie będziesz się tak ośmieszać impertynencją.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Adam Kadmon

Skoro przywołujesz do tablicy kolegów z Torunia, to jestem. Przeczytałem wszystkie posty, żeby wiedzieć o co chodzi i zabiorę głos. Jeśli pozwolisz. Moje zdanie jest takie: wstyd mi nie jest, bo może riposta nie należy do górnolotnych, ale post, do którego padła ta odpowiedź, faktycznie zawiera takie błędy, że chyba pisał to ktoś, kto ledwo gimnazjum skończył. W zupełności więc rozumiem tą odpowiedź. Ja jednak ujął bym ją trochę inaczej. Poza tym, żeby wytykać komuś, że jest dzieciakiem i to zagrożonym w szkole, to trzeba samemu coś reprezentować, bo w tym przypadku to na pośmiewisko wystawił się tylko Lubuszanin.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Tom Mie

A to sorry. Widać świat sie zmienia, i pisanie o obrabianiu czegoś pod ławka jest adekwatna odpowiedzią na literówki (albo blad).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.