Wątek dotyczący artykułu

Eliminacje Euro 2020. Macedonia Północna - Polska. Jerzy Brzęczek: Punkty z pokorą

- Cieszą nas trzy zwycięstwa i to, że nie straciliśmy gola. Ale podchodzimy do tego świadomi, jak wiele pracy przed nami - mówi Jerzy Brzęczek, trener reprezentacji Polski.

przeczytaj cały artykuł

wil184

No co Ty?
On jest jak Rehhagel w 2004
Tam wtedy zadnej gry tez nie bylo
Grecy zagrali swoj "najlepszy" mecz gorzej niz dzisiaj my
I zostali mistrzem :)
Wynik a nie gra idzie w swiat

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Claude Makélélé

Okej okej, ale nie potrafię sobie wyobrazić Polski jako mistrz świata (czy jako kadra która osiągnie coś więcej niż półfinał) a szczególnie patrząc na ich grę. Wszystkie mecze były fartowne i gdyby nasi przeciwnicy zagrali dobre mecze to dzisiaj byśmy byli bez żadnego punktu. Dziś tak samo - klepanina w polu karnym, Piątek strzela jakiegoś klopsa z nożyc, Glik i Lewy coś tam świrują a bramkarz nie wiedział jak zareagować - gdzie ją kopną i czy w ogóle ją kopną. Taki farcik. Także sądzę, że nie mamy żadnych szans a gdybyśmy się zakwalifikowali na mundial - to na grupie by się skończyło.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wil184

W 2004 Grecy mieli WSZYSTKIE mecze fartowne
Jak nie 1:0 to w fazie KO 0:0 i po dogrywce 1:0
Poki co teraz kwalifikacje są na Euro ;)
Albo zaspales albo wyprzedzasz (2 lata) z tym "mundialem"

| Odpowiedz
blokuj
Claude Makélélé

Wiem wiem, miałem zamysł napisać "Euro" a napisałem "mundial" xD

ale cóż, nie będę dyskutował, nie wierzę lekko w taki przebieg zdarzeń ale każdy ma inne opinie, i ja to szanuję

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.