Wątek dotyczący artykułu

PGE Ekstraliga. Robert Kempiński: W Lesznie musisz mieć szybkie motocykle

Fogo Unia pewnie pokonała MRGARDEN GKM 52:38. Tym samym zgarnęła również punkt bonusowy. - Na tym torze musisz mieć szybkie motocykle. Dzisiaj gospodarze byli lepsi - ocenił po meczu Robert Kempiński.

przeczytaj cały artykuł

pawel88

*Kempiński. No w wuj najgorszą. Wszyscy sie na razie mieszczą w okolicach 38-39 pkt.,wiec na razie wszyscy u Was prezentuja podobny poziom. Mieliscie mocna koncówkę meczu a tak 4-6 pkt przewagi, wiec czy faktycznie bylismy najsłabsi ? Nie pojechalismy gorzej od chocby Falubazu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
czterdziestek

Punkty nie kłamią.Zdobyliście ich najmniej.Początek,środek,końcówka jakie to ma znaczenie?Co niektórzy dzielą już mecz na kwarty tak jakby to miało jakiekolwiek znaczenie.Wynik jest jaki jest i Kempes niech nie gdyba bo od tego wyniku nie ma.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pawel88

Suchy wynik moze tak sugeruje, ale serio ten 1-2 punkty mniej robią aż tak różnice,aby wysnuć wniosek, ze ktoś zaprezentowal się najslabiej, hehe ;) Jeszcze rozumiem jakby inni robili po 42 pkt a Grudziądz 36, ale 38-39 jaka różnica, dla mnie żadna ? Nie wypadliśmy gorzej, ani lepiej niz inni. Zwłaszcza porównując do Falubazu czy Sparty, które to zespoły mają jednak lepszy potencjał zawodniczy.

| Odpowiedz
blokuj
Giekaemowiec

To ma ogromne znaczenie... Nasi pokazali że potrafią się dobrze ścigać i przywozić za plecami nawet Emila... Jakie drużyna wyciągała by wnioski jakby to nie miało znaczenia ? Nawet ja , gdzie żużel w 90 procentach w tv bo na stadion w Grudziądzu mam 350km potrafi wyciągnąć wnioski ,dlaczego rywale nam odjeżdżają w końcowej fazie meczu. Nie dlatego że jesteśmy słaby czy wolni , nie potrafimy się ścigać.tylko dlatego że chłopaki mają słabe starty ... Drużyna Leszczyńska była już idealnie dopasowana pod koniec zawodów a skoro wygrywali wszystkie starty to nic tylko obrać najlepsza ścieżkę i gnać po 5-1... To samo było w Grudziądzu. Piotr się przełożył z Kołodziejem i GKM chyba żadnego startu nie wygrał.... Takie ma znaczenie to czy jest to początek , środek czy koniec zawodów ...

| Odpowiedz
blokuj
czterdziestek

Nie neguje tego ,że żużlowcy Grudziądza nie potrafią się ścigać.To doświadczeni zawodnicy.U Kempesa widać brak pokory,jemu już się wydaje,że jesteście w PO a droga jeszcze daleka.Widać na końcówki nie udaje się spasować ale z drugiej strony jakby się wszyscy spasowali to jakby to wyglądało?Mnie bardzo podał się Tonio,walczył,nie przywiózł zera.

| Odpowiedz
blokuj
Giekaemowiec

Nie no, kempes nie potrafi się dobrze wysławiać ... Może po podstawówce jest to fakt :) Wspomniałeś Antonia . To jest ewenement bo on ma gorsze starty od juniorów a żadnego zera nie przywiózł . To że starty przegrywamy to jedno , ale on ma tragiczny ten element i szczerze nie chce mi się patrzeć w powtórkach czy to jego reakcja czy sprzęt. Gdyby nie łomot w Gorzowie też byłbym pewny PO ale szczerze... Nas kibiców ekstraliga pokory nauczyła i to bardzo, nie martw się . Swoje zdania na pewne tematy mamy bo na żużlu jednak się człowiek zna ale raczej mało , który u nas jest cwaniakiem.

| Odpowiedz
blokuj
czterdziestek

Kempes jest chyba najdłużej pracującym w jednym klubie trenerem.Sukcesów wielkich nie osiągnął.Może czas na zmiany?Może przydałby się ktoś z nowym spojrzeniem,nową wizją?Może pod okiem Kościechy ruszy praca z młodzieżą bo to bolączka GKMu od lat.Ilu jest wychowanków seniorów GKMu obecnie jeżdżących gdziekolwiek?Tylko Buczek?Ja chodzę na "szlake"od 50 lat.Jestem kibicem nie analitykiem.pamiętam czasy tłuste i chude,teraz są tłuste a wiem,że chude kiedyś przyjdą.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.