Wątek dotyczący artykułu

Eliminacje Euro 2020. Macedonia Północna - Polska. Robert Lewandowski odcięty od podań - nie po raz pierwszy

Ile strzałów oddał Robert Lewandowski w wyjazdowych meczach eliminacji do Euro 2020? Zero. Nasz najlepszy snajper nie miał nawet pół sytuacji, którą mógł zamienić na gola.

przeczytaj cały artykuł


gizmo1967

Prawda jest taka. Rasowy napastnik musi mieć podania Tak grał Raul czy inni napastnicy ich wielkość zaleźała od drugiej linii. Najlepszy napastnik bez linii pomocy która to uruchamia podaniami nie istnieje. Jasne ktoś powie Messi Ronaldo. Tak oczywiście Ale nie mówmy o kosmitach za takiego moźna uznać Messiego. Zauwaźyć naleźy jednak. że nawet on kiedy ma swoje lata i większość piłkarzy zna jego zwody nie radzi sobie jeśli nie ma wsparcia w kolegach. Podsumowując na dzień dzisiejszy mamy super atak Robert, Arek czy Krzysztof są jednymi z najlepszych napastników w naszej piłce. I choć wszyscy krytykują Milika wciąż wierzę źe będzie Tak dobry jak Robert. Największą szansę ma Krzysztof bo jest najmłodszy i mógł się już pokazać, ale jeśli Milan nie zmieni trenera albo taktyki jego talent zostanie zatrzymany. Robert największe szczęście miał trafiając na Jurgena Kloopa to on to ukształtował i stworzył naszą gwiazdę. Dzisiaj tylko jeszcze Pep zapewnia dobry rozwój piłkarzy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.