Wątek dotyczący artykułu

Dariusz Tuzimek: Źle, że kadra z takim potencjałem, grała tak prymitywny futbol (felieton)

Chaos, przypadek, nieporozumienia. Bezsilność, niedokładności i ciągle powielane błędy. I jeszcze ten Dariusz Szpakowski krzyczący w końcówce spotkania, gdy gramy z przewagą jednego zawodnika: "Przetrwać panowie! Przetrwać!".

przeczytaj cały artykuł

lancet1

A ja mam w głębokim powiązaniu piękna grę. Mają wygrywać, co czynią. Mają strzelic tylko jedna bramkę więcej od przeciwnika to jest sedno tego sportu. Będę miał ochotę na oglądanie piękna to się wybiorę do klubu albo zaproszę "piekno" do siebie. Pamiętam, że zobaczyłem kilka ładnych męczy naszej reprezentacji. Były przegrane jak Polska klubowa piłka. Oby reprezentacja nie była przegrana.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
princ3

Tak i taka pojedzie na turniej gdzie nie będzie przychlastów typu Macedonia czy Łotwa i skończy się jak ostatnio.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
lancet1

Nie rozpędzaj się... Jeszcze moga nie pojechać... Ja dobrze rozumiem, że obiad podany na czystej zastawie i pięknie udekorowany to sama przyjemność. W tym jednak przypadku mamy do czynienia z głodem prowadzącym do smierci, gdy piękny obrus i złote sztućce życia nie dadzą. Potrzebna jest zdrowa i świeża kaszanka w postaci awansu. Przecież przez dekady nie potrafiliśmy awansować do ME. I jeszcze jedno nie mylmy trenera z menedżerem. Brzeczek nikogo w reprezentacji nie wytrenuje. No może Lewandowskiego ;-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.