Wątek dotyczący artykułu

Eliminacje Euro 2020. Znamy karę dla Polaków, którzy zostali zatrzymani w Macedonii Północnej

150 euro - tyle musiał zapłacić każdy z 223 polskich kibiców zatrzymanych przez macedońską policję przed meczem eliminacji Euro 2020. Na ukaranych Polaków nie nałożono ostatecznie zakazu wjazdu do kraju na Bałkanach.

przeczytaj cały artykuł


Komentarz usunięty
-M-

Biedni chłopcy. Spici, zrobili zadymę, ale zły kraj nie zapłacił za ich świetną zabawę. No jak to tak można, że za wybryki ludzi nie płaci ich kraj!!! Skandal!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty przez użytkownika
grolo

Co ma wspólnego? Bardzo wiele. Nigdy dotąd pseudokibice i stadionowi bandyci nie byli tak rozzuchwaleni jak teraz. Wiedzą, że wystarczą pseudo-pielgrzymki na Jasną Górę, nacjonalistyczne hasła na trybunach i obelgi naTuska (który głosił dla nich "zero tolerancji"), by być pod specjalną opieką reżimu. I przecież są. Polska policja boi się interweniować (ogranicza się ich a wręcz zabrania - skarżyli się na to sami policjanci - patrz oficjalne pisma wielkopolskiego związku zawodowego policjantów). Macedońska nie musi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.