Wątek dotyczący artykułu

PGE Ekstraliga. Stal - Get Well: mizerni torunianie urwali się ze stryczka (relacja)

Stal Gorzów pewnie pokonała Get Well Toruń 49:41. Po spotkaniu sprzed tygodnia fani zespołu gości mogli mieć rozbudzone nadzieje, ale gorzowianie szybko je ostudzili, obejmując prowadzenie na samym początku meczu. Bonus jednak dla gości.

przeczytaj cały artykuł

BŁANIO72_LBN

Co mam Ci napisać, gdzieś pod jakimś artykułem napisałem że Lublin nie jedzie słabiej niż na początku sezonu tylko inne drużyny jadą na swoim wyższym poziomie. Inne drużyny zażegnały problemy a w Lublinie chyba one zaczynają się pojawiać i będzie coraz nerwowiej. Szkoda mi mojego miasta bo to co kibice robią w tym roku to bajka ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fidzi

A ja dodam od siebie, że ta ostatnia porażka z Wrocławiem to wynik braku treningów w kompletnym składzie i uczenia się jazdy parą. Oni sami sobie przeszkadzają w jeździe i powodują takie niebezpieczne sytuacje na torze jakie widzieliśmy. Ciągłe mieszanie par też nie pomaga.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.