Wątek dotyczący artykułu

F1: Grand Prix Kanady. Porównanie okrążeń Kubicy i Russella. Polakowi brakuje trakcji (wideo)

Robert Kubica okazał się gorszy od George'a Russella w kwalifikacjach do Grand Prix Kanady. Przejazd Polaka po torze pokazuje jednak, że potrafił on lepiej obierać ścieżki do jazdy. To po raz kolejny stawia pytanie o równe traktowanie kierowców.

przeczytaj cały artykuł

Slawoj1333

Ja jak wychodzę z domu to w różnych miejscac drzwi zakładam włosy, nitki i jak wracam to wiem czy ktoś wchodził pod moją nieobecność.
Może niech RK spisuje i oznacza ustawienia przed opuszczeniem garażu? Będzie wiedział czy może ktoś coś ruszał. Takie trochę śmieszne to ale może skuteczne.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mirosława Zając

SAMOCHÓD MOŻNA SPOWOLNIĆ NA WIELE SPOSOBÓW. PALIWO, BLOKADA W GAŹNIKU, ŁOŻYSKA... Odnoszę wrażenie, że KOMUŚ bardziej zależy na lepszym miejscu GR przed Robertem niż na lepszej pozycji Williamsa. Szkoda Roberta... Nie powinien być takim DOBRYM KOLEGĄ dla nieszczerych współprcowników. Wykorzystują go i wychodzi na tym jak Zabłocki...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Mirosława Zając

Niestety, w przypadku warunków zespołu wyścigowego TO SIĘ NIE DA... Uważam, ze to celowa robota /polityka/ kierownictwa angoli. Zakpili z NASZEGO ROBERTA... Należy im jakoś odpłacić...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.