Wątek dotyczący artykułu

Żużel. PGE Ekstraliga. Władysław Komarnicki: Daliśmy tlen Toruniowi. Honorowy Woźniak

- Get Well Toruń zapamięta nas na długie lata, jeśli utrzyma się w PGE Ekstralidze. Praktycznie 1,5 razy podaliśmy tej drużynie tlen - ocenia Władysław Komarnicki, honorowy prezes Stali. Torunianie rzutem na taśmę zdobyli w Gorzowie punkt bonusowy.

przeczytaj cały artykuł

ksiądz

Wytłumaczcie mi proszę co jest grane ze Stalą G. 40 lat jestem kibicem i nie mogę zrozumieć jak tak można kolejne... kolejne itp. spotkanie czy u siebie czy na wyjeździe druga część zawalac... Jak przegrywają początek to druga część potrafią pojechać a większość spotkań jest odwrotnie i co zyskali na początku to jest strach w drugiej części meczu. Ja tego nie kumam gdzie jest problem...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
-Stan-

Piszę od początku sezonu, że Stal w tym składzie nie ma możliwości jazdy w PO, a przyjdzie się bronić. Jaki byłby wynik naszych "kolarzy" gdyby nie wyśmienita jazda naszych juniorów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.