Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Polonia - Wilki: Pokaz siły w Bydgoszczy. Wilki zmiażdżone (relacja)

ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz nie dała szans Wilkom Krosno i pewnie wygrała 62:28. Bydgoszczanie tym meczem pokazali, że na własnym torze są bardzo mocni i poważnie myślą o awansie. Liderami gospodarzy byli Rene Bach i Dimitri Berge.

przeczytaj cały artykuł

Rysio-z-Klanu

Najniższy wymiar kary:) Dobrze ,że juniorzy mieli więcej okazji do jazdy,bo ... nie możemy szastać kasą na lewo i prawo:)))
Fenomenalny mecz Orwata ,cieszy także powrót na S2 Siopka,który gdyby nie pana miałby punkt więcej. Publiczność jak widać gdy jest wynik i pogoda dopisuje:)))
Jedziemy dalej Polonio bez spinki dla nas kibiców i....co ma być to będzie:)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rysio-z-Klanu

Ale jaki masz problem?
Przecież takie były plany,by poprzedni właściciel z wydatną pomocą miasta miał spłacić długi,po czym przekazać klub bardziej kompetentnej osobie ze swojego sztabu,która współpracowała z nim od początku.Dzieki temu masz osobistości na czele tj.Tomek i Zibi
Coś się zmieniło w tej kwestii ,bo na moje wszystko działa zgodnie z naszymi marzeniami.:)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gizbern

Ja nie mam,ale Ty widać tak cały czas z przyznaniem się do tego.Z wydatną pomocą miasta,czy może jednak miasto spłacało długi?Teraz cieszy powrót Siopka ale jak odchodził do Krakowa to przecież był tym złym,a teraz jest dobry?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|6)
blokuj
Rysio-z-Klanu

Konkrety koleżko,konkrety mogą być posty etc. Bo mam nieodparte wrażenie,że te wypisywane przez Ciebie bzdury to nie tylko efekt upałów.
A teraz śpij dobrze.Dobranoc:)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Gizbern

Nie Ty mi będziesz pisał co mam robić;))Widzę że ciężko Ci przyznać że to osoba Jurka,a nie Władka ma wpływ na to że jest tyle kibiców.Ale cóż żyj sobie nadal w tym świecie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Rysio-z-Klanu

Uff jak dobrze,że wyprowadziłeś mnie z błędu,bo byłem przekonany,że na każdym stadionie,hali itp wpływ na frekwencję mają dobre wyniki drużyny:)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Gizbern

Tego nie twierdzę,bo i tak też jest ale sam osobiście znam kilkadziesiąt osób z rodzinami które wróciło na Sportową tylko dlatego że w klubie nie ma Władka i nie mają na to wpływ wyniki sportowe drużyny

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
gryfik

A ja czekam na sezon w którym moja Wielka Polonia awansuje do Extraligi , a Władysław Gollob zostanie mianowany HONOROWYM PREZESEM KLUBU !!! I wierze że sie doczekam , póki rządzi Jurek Kanclerz , kontynuator polityki Władysława Golloba ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
slaw pol

A przyszlo tobie ,kiedys do tej pustej glowy na mysl,ze miasto splacalo swoje dlugi? Dlugi ,ktore wyszly na jaw po przejeciu klubu przez Wladka (Takze nie bylem jego wielkim fanem,ale zrobil co nalezy i zniknal)Dlugi ktore narobili prezesi powolani przez miasto .Gizbern przestan sztrzelac slepakami,bo dur..a z siebie robisz.pzdr.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Rysio-z-Klanu

Po cienkim lodzie stąpasz kolego,właśnie zostajesz "wyznawcą Władka".:))) Proponuję nauczyć się z tym żyć,a zapewniam że lekko nie jest, bo wiem coś o tym:))) Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
slaw pol

Hej taryfiarzu :)
Nigdy wyznawca wladka nie bylem i nie bede, i dobrze o tym wiesz mordo ;)
Jednak sprawy nalezy przedstawiac tak jak w rzeczywistosci wygladaja.Pozdrowionka ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Penhall

Jak to ładnie brzmi miasto spłacało?
A czy to czasem nie było tak że klub miał otrzymać na działalność na 4 lata kwotę 8 mln [- vat] czyli gdzieś około 6 mln. Spłacając długi to ile Władkowi zostało? To jaki miał być skład?A należy pamiętać ,że sponsorzy też już mieli dosyć dawać kasę która nie wiadomo na co szła?
Jurek też był wtedy w klubie dobrze wie jak trudno było o sponsora który do spłaca długów nie miał ochoty. Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Gizbern

A czy ja gdzieś napisałem,że spłacało długi Władkowe?Każdy z nas wie kto je narobił.Chwała mu za to i tylko tyle.Nie pisz że długi wyszły na jaw po przejęciu klubu przez niego bo przejmując klub wiedział,że są długi,tylko oczywiście potem się tłumaczył,że mu powypadały jakieś trupy z szafy.Robił audyt przed przejęciem?No i chyba mu jakoś on nie wyszedł skoro potem się okazało że jest ich więcej.Pzdr

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
slaw pol

Dlugi jesli nie juz to zachwile beda historia.Remont stadionu w toku,w druzynie zaje..sta atmosfera,1 liga na wyciagniecie reki,Tomek w zarzadzie z wielkimi projektami na przyszlosc,Boniula trzyma reke na pulsie Jurek robi swietna robote,wracaja sponsorzy i kibice.W czym problem??? Wybacz ale nie kumam twojej czaczy absolutnie.Pzdr.

| Odpowiedz
blokuj
Gizbern

I jest dobrze,ale dzięki komu?Tak ciężko przyznać co niektórym że tak by nie było gdyby nadal tu był Władek

| Odpowiedz
blokuj
darek pe

Zostawmy już p.Władka w spokoju i cieszmy się, że najgorsze za nami. Wolę jego niż np. takiego Irka Nawrockiego, po którym teraz tylko popiół i miasto z takim stadionem jest przynajmniej narazie bez żużla i kto wie co tam będzie. Pan Władek zrobił swoje i teraz jest p.Jurek przy sterze. Cel był play-offy i można już teraz powiedzieć, że jest spełniony. Idzie na lepsze i róbmy dobrą atmosferę wokół klubu. Polonia do boju!

| Odpowiedz
blokuj
yhym1920

Myślę że tym wyjaśniłes wszystko, a jak kolega nie będzie wstanie tego zrozumieć to po co dalszą dyskusja z nim?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
gryfik

Gdyby nie poprzedni własciciel nie byłoby obecnego , zrozum to w końcu. Nie byłoby już nawet żużla w Bydgoszczy a tak mamy spłacone już praktycznie długi wyhodowane przez poprzedników Władysława Golloba i transparentną sytuacje w klubie z precyzyjnie okreslonym planem na przyszłość

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
Penhall

To nie tylko zmiana właściciela.1 to wyjście na prostą z długami 2 Jest wynik to i wracają kibice,większy szum w mediach [pozytywny ] o klubie. 3. Bez kasy co Władek mógł wiele zrobić? 4 Czy za Władka Pan Jurek nie był w klubie?był tylko skład mieliśmy taki na jaki było nas stać. Pozdrawiam.
Osobne pozdrowienia dla cacy Paździocha.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Rysio-z-Klanu

"...po czym przekazać klub bardziej kompetentnej osobie ze swojego sztabu..."
Czytaj ze zrozumieniem zanim kolejny raz mi coś zarzucisz:)))

| Odpowiedz
blokuj
gregbyd

Jak więc ocenisz swój post?
"Gizbern napisał/a komentarz do Polonia - PSŻ: Bydgoszczanie z kolejną porażką! Fenomenalny Berge to za mało (relacja)

...W przyszłym roku będziesz miał walkę o play off jak z koziej doopy trąba.Za co jak brak sponsorów i dotacja z miasta w wysokości 500 tyś...
rok temu | 1 odpowiedz (7 komentarzy w tej dyskusji)"
Pozdrawiam :)

| Odpowiedz
blokuj
Gizbern

Napisałem to i powiedz mi że tak nie miało być z dotacją?Miała to być ostatnia transza z dotacji za Władka,ale chyba przed sezonem po przejęciu klubu przez Jurka została podpisana nowa umowa prawda?Czyż Władek nie poprosił w pierwszym roku o przelanie 500 tyś z ostatnio rocznej dotacji by jak twierdził szybciej spłacić długi?Gdyby był w klubie Władek to byśmy mieli to co mamy teraz czy nadal byłby taki marazm i o walce w play off moglibyśmy sobie pomarzyć i o tej ilości sponsorów

| Odpowiedz
blokuj
gregbyd

Gdyby, gdyby, gdyby... przypomina mi to retorykę naszych toruńskich "somsiadów ";)
Mam wrażenie, że w tym sezonie mamy dość spore szanse na PO, więc kto błędnie ocenił sytuację? Moja teściowa? ;)
W pełni się zgadzam, że polityka poprzedniego właściciela była trudna do zaakceptowania. Taki miał być okres przejściowy i takie miały być następstwa, jakie mamy dzisiaj. Wszak jako człowiek wiedzący, co w chaszczach piszczy powinieneś o tym wiedzieć. Czasem odnosiłem wrażenie, że jesteś nieutulony w żalu, że klub nadal działa, a zgodnie z pewnymi proroctwami miało nie być już niczego, jak mawiał pewien kandydat ... Mam nadzieję, że myliłem się w tej ocenie. Wszak przyszłość jest najważniejsza i moja prośba - nie wracajmy już do tego co było i nie obrażajmy się wzajemnie. Ciągle chyba gramy w jednej drużynie? Pozdrawiam ;)
PS: Cieszy mnie treść Twojego wpisu do Slawa, jednak nadal nie przyznałeś się do błędu. To takie trudne ? ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Penhall

Grzesiu inna polityka nie mogła być.Władek został zaproszony i wpuszczony w maliny.
Wiadomo kto i jacy ludzie te długi narobili.Miasto jako wierzyciel tych kredytów mogło jednym ruchem spłacić zadłużenie i ta gehenna nie trwała by tak długo. Dlaczego tego nie zrobiono? To ich tajemnica. Pewnie i wtedy Władek miałby większe pole manewru a nie tylko zaciskać pas.
Przecież wystarczyło spłacić to na raz .Miasto jako główny sponsor dało by po 1.5 mln na sezon i było by po bólu. Za taką kasę skład byłby dużo lepszy. A tak był Władek ,swoje zrobił jest teraz Jurek i byle szło nowe. Pozdrawiam

| Odpowiedz
blokuj
Marobyd

"... polityka poprzedniego właściciela była trudna do zaakceptowania". Władek nie miał innego wyjścia - działał w trudnych realiach, w których został pozostawiony samemu sobie. "Tak krawiec kraje jak mu materiału staje". Swoją misję doprowadził do końca i dzięki temu żużel przetrwał w Bydgoszczy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.