Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Wybrzeże - ROW. Kim Nilsson: Nie wiem czy czegoś nie złamałem

W pierwszym biegu przegranego przez Zdunek Wybrzeże 40:50 meczu z PGG ROW-em Rybnik Kim Nilsson spowodował upadek Siergieja Łogaczowa, który pojechał do szpitala. Szwed, który również mocno odczuł skutki karambolu, wytłumaczył, co się stało na torze.

przeczytaj cały artykuł

karol3414

Kim Nilsson już w pierwszym wyścigu doznał urazu. Chwilę po tym jak minął Siergieja Łogaczowa zachował się bardzo nienaturalnie na motocyklu. W efekcie Rosjanin pojechał do szpitala.

Tak się zastanawiam co tam się stało, Łogaczow pojechał do szpitala bo Nilsson zachowywał się nienaturalnie na motocyklu? Tzn. co? Wbijał szpilki w laleczki Woo-Doo? Ja wiem, że język polski jest trudny, ale może trzeba zatrudniać Polaków na stanowiskach piszących a nie jakąś tanią siłę roboczą co to języka nie zna dość dobrze albo chociaż na stanowisko korektora dajcie Polaka.
Rozumiem, że Nilsson po wyprzedzeniu zdefektował a Łogaczow na niego wpadł, co doprowadziło do upadku, który okazał się na tyle poważny w skutkach, że musieli go zabrać do szpitala.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marek Wybrzeże

Musi być coś na rzeczy bo artykuły z jakąś na siłę tworzoną otoczką tajemnicy, spisku czy kurna hokus-pokus stają się tu standardem. Pomijam sytuację gdy pojawia się informacja o zdarzeniu z przed chwili gdy szystkie okoliczności nie są jeszcze znane. Ten artykuł/wywiad został zamieszczony ok godz 20:00. Dużo wcześniej znane były wszystkie szczegóły wypadku, a jedyną zmienną mogły być kolejne informacje o stanie zdrowia Siergieja. Praca w mediach to odpowiedzialność, a rzetelność dziennikarska zobowiązuje do szczególnej staranności w zbieraniu informacji. Skoro przybywając za granicą, z telefonem w ręku, bez problemu (akurat w tym przypadku) poznałem większość potwierdzonych szczegółów zdarzenia to pytam się jaką staranność wykazał autor opisu "Kim jedzie, jedzie i jak nagle zrobił coś dziwnego, pstryk, Rosjanin w szpitalu". Taki treści nadają się do komiksu gdzie obrazek mówi więcej niż słowa, z przeznaczeniem dla dzieci do lat 3, bo gdy rodzic przeczyta, maluch taką "ilość" faktów da radę ogarnąć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.