Wątek dotyczący artykułu

Niemiec nie trafi do PGE VIVE Kielce. Jan Klimków bliżej transferu

Niemiecki obrotowy Daniel Andrejew był w kręgu zainteresowań PGE VIVE Kielce, ale nie zagra w zespole mistrza Polski. Prezes Bertus Servaas pracuje natomiast nad transferem Jana Klimkowa od 2020 roku.

przeczytaj cały artykuł

warjato

A ja żałuje że temat Skube został odpuszczony. Karacic łapie kontuzję i znowu jest gigantyczny problem. Nie wiemy jak Branko,Doruk będą się prezentować więc jest to jedną wielką nie wiadomą. Rozumiem że Dani może grać ale to nie jest na ten moment topowy poziom i jeszcze wraca po poważnej kontuzji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
John_Rambo_

Zgadza się. Karacić sam całego sezonu nie pociągnie, a nie jestem zwolennikiem latania dziur zawodnikami z innych pozycji, bo już w minionym sezonie mieliśmy obraz tego, że nie zdaje to egzaminu. Śmieszny mnie mówienie, że Jurkiewicz zabezpieczy dwie pozycje, może w meczu z Piotrkowem czy Zagłębiem (z całym szacunkiem do tych drużyn) tak, ale w Lidze Mistrzów Mariusz w ataku pozycyjnym nie da nam już nic. Dani wróci po ciężkiej kontuzji i potrzebuje dużo czasu aby wrócić do formy (też nie wiadomo jaka ona będzie), Alex jest potrzebny na prawym rozegraniu, bo Branko dopiero wchodzi do drużyny, a Lijek też już swój szczyt formy ma dawno za sobą. Dlatego Skube siadłby jak złoto, nie wiem dlaczego odpuszczono jego temat, wg mnie to Talant z niego zrezygnował, bo Bertus w ostatnich wywiadach mówił, że temat wrócił. Wolff, Karacić to mega nazwiska i fajnie, że do nas przychodzą. Ale oprócz nich przydałoby się jeszcze sprowadzić kogoś doświadczonego i dużo znaczącego na arenie międzynarodowej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
handballo

Odpuszczono temat Skube przez jego kręcenie. Na początku chcieli kontrakt na 3 lata, a on na rok, bo był dogadany z Paryżem. Później opcja Paryż upadła i przed F4 była szansa na Skube, ale zadecydowało moim zdaniem wygranie LM przez Vardar. Gdyby Vardar skończył na 4 miejscu F4 to nie byłoby gadki o zostaniu Samsonenki, pieniędzy od miasta i deklaracji piłkarzy, że zostają w Skopje na następny sezon.

| Odpowiedz
blokuj
John_Rambo_

Bardzo możliwe, jednak cały czas sytuacja Vardaru jest mało stabilna na ten moment, większość gwiazd zespołu odeszła, a na ich miejsce albo nie sprowadzono nikogo, albo dużo słabszych graczy. Więc dziwne, że Skube, który ma idealny wiek do grania, ryzykuje swoją przyszłość w Vardarze, bo może się okazać, że za jakiś czas nie będzie wypłaty. Jeśli nie Słoweniec, to podobno były jakieś inne opcje, ktoś z Bałkanów bodajże. Trochę jest tych znaków zapytania, miejmy nadzieję, że wszystko się okaże jak najszybciej, bo Servaas wszystko zawsze miał dopiete na ostatni guzik i planował 10 ruchów do przodu, więc i tym razem tak będzie.

| Odpowiedz
blokuj
kuba859

No ale jeżeli na chwilę obecną mają na jego pensje a Skube ma ważny kontrakt to byśmy musieli za niego zapłacić. A myślę że przy tym ilu zawodników odchodzi oni by się bardzo starali żeby go utrzymać i myślę że to był problem. Jakby vardar upadł to Skube byłby za darmo, teraz trzeba by za niego zapłacić i to pewnie nie mało.

| Odpowiedz
blokuj
robertvelkosciej

"Temat gry w kieleckim zespole rozgrywającego Vardaru Skopje Stasa Skube upadł definitywnie?

Ostatecznie już mu odmówiłem...
...zaproponowaliśmy mu najpierw trzyletni kontakt, on chciał tylko rocznej umowy. Teraz znowu chciał przyjść do nas, ale w Kolonii usłyszałem, że jednak zostaje w Vardarze. Nie lubię takich sytuacji - albo ktoś chce grać w naszej drużynie, albo nie."

Masz odpowiedź dlaczego Skube nie będzie grał w Kielcach.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.