Dyskusja

Tina.

przejdź na stronę użytkownika

Tom.

Wstawiam tak po prostu bez żadnych apropos, odniesień do tytułu czy do tekstu, po prostu just music, bo wiem, że lubisz konkrety, no i właśnie tego słucham ;) Miłego weekendu i miłych, a u mnie zbliża się mój wyjazd i przed wyjazdem lubię posłuchać takich właśnie konkretów. Nikt tego nie był, nie jest i nigdy nie będzie w stanie lepiej zagrać :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Bonham zdaje się to skomponował, być może ich najlepsza rzecz, w każdym bądź razie moim zdaniem o dwa levele lepsza niż te ograne do niemożliwości Schody do Nieba ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tina.

Mam ten dwupłytowy album Physical Graffiti z roku 1975 w oryginale na winylu ;) ...Innymi słowy.... z pierwszej ręki :D

| Odpowiedz
blokuj
Tina.

Pacz pan jaki chitrus :D
Ogólnie fajna kapela, tylko szkoda, że odeszła od nich basistka Paz Lenchantin, bo nadawała fajnego kolorytu.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Tom.

już ostatnio nie ex, bo znowu gra z Billim od ponad roku ;) Najnowszą płytę razem zrobili, a i na solowej Billiego już go było słychać. Ostatnie ich koncerty leciały pod hasłem "Reunion", bo i perkusista Jimmi Camberlin jest z początkowego składu teraz ;)
>>>> wolne trzy godzinki z hakiem na pewno znajdziesz, to zapraszam na ich Reunion-vid ;)))

| Odpowiedz
blokuj
Tina.

Zmęczona Dyńkami, proponuję jeszcze jeden zespół z mojego starego pendriva. To zespół, który ma w swojej dyskografii szeroki wachlarz muzyki (rock, rap i metal, a także new romantic, pop, folk i inne gatunki.)
Mam nadzieję, że ich znasz ?

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

Dobra muza, ale straszna przemiana bohaterki vida ;) Wolę dziewczny o pięknych długich włosach, kolor nieistotny ;)

| Odpowiedz
blokuj
Tina.

Nie wyobrażam sobie siebie z krótkimi włosami, tym bardziej, że moja stylistka od włosów potrafi czynić cuda :D

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

Niestety, ponieważ nie wiem w ogóle jak wyglądasz, nie mogę ani potwierdzić, ani zaprzeczyć tej Twojej opinii ;P

| Odpowiedz
blokuj
Tina.

Myślisz, że na mój widok można doznać szoku ?
W takim razie nie będę nawet próbowała uchylić rąbka "tajemnicy" :D :D

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

Słusznie, gdzie byśmy tu na tym forum skończyli, gdyby każdy sobie tutaj pozwalał na tak bulwersujące kroki, jak pokazanie kawałka czupryny! ;))) Jakiś porządek musi być! ;)))

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Tina.

A jeżeli chcesz mnie traktować mnie jak swoją mamusię, to polecam ich kawałek na dobranoc :) Spadam ! Pa

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

Wszystko, tylko nie mamusię! ;))))
Odsłuchaj violet rays przy okazji, bo już chyba nie zauważyłaś, że Ci zapodałem poniżej ;)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.