Wątek dotyczący artykułu

Frekwencja na stadionach żużlowych: najwięcej kibiców w Gorzowie, szał w Lublinie trwa

12 tysięcy osób zobaczyło mecz forBET Włókniarz Częstochowa - Stelmet Falubaz Zielona Góra. Kolejny raz komplet widzów obejrzał starcie w Lublinie, gdzie kibice od wczesnych godzin zajmowali krzesełka.

przeczytaj cały artykuł

malin1976

W Gorzowie pustki na trybunach przynajmniej tak to widać w telewizji a tutaj ciągle 10-12 tysi wpisują . Wypowie się jakiś Gorzowianin jak to jest z tą frekwencją ? Ludzie gdzieś stoją pomiędzy górą a dołem jak to jest w Toruniu zamiast siedzieć na krzesełkach ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wirus szczecin

Byłem na meczu i było może z 9 tysięcy ale dużo ludzi stoi po między niską trybuna a wysoką tak samo nie rozumie dlaczego na probe toru prawie nie ma nikogo a zaraz potem stadion się zapełnia też nie wiem dlaczego na stronie stali w tym roku nie pokazują ile już biletów zostało sprzedane w tamtym roku było

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
yes

W tym artykule też jest niejasność co do liczby kibiców/widzów.
Tytuł: "...najwięcej kibiców w Gorzowie"
treść: "W PGE Ektralidze najwięcej, bo 12 tysięcy osób obejrzało mecz w Częstochowie"
O czym jest mowa? Może chodzi o to, że w Gorzowie jest najwięcej kibiców lecz nie przychodzą?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.