Wątek dotyczący artykułu

Niemiec nie trafi do PGE VIVE Kielce. Jan Klimków bliżej transferu

Niemiecki obrotowy Daniel Andrejew był w kręgu zainteresowań PGE VIVE Kielce, ale nie zagra w zespole mistrza Polski. Prezes Bertus Servaas pracuje natomiast nad transferem Jana Klimkowa od 2020 roku.

przeczytaj cały artykuł

jerseyus

Swoją drogą ciekawy kontrakt Mieszkowa. Zobaczymy jak się będzie prezentował w LM i czy będziemy mieli czego żałować.
Zacząłem robić statystyczno-rankingowe podsumowanie całego sezonu, ale na razie na moim profilu o półfinałach FF. Zapraszam.
Myślę też o zaproponowaniu wszystkim, których interesuje LM zabawy na nowy sezon. Byłoby to połączenie mini menedżera z typerem (brakuje czegoś takiego dla kibiców ręcznej), opartego w części na moich rankingach, które skądinąd zamierzam rozszerzyć i ulepszyć tak, żeby jeszcze lepiej oddawały wartość zawodników i formacji, m.in. dodam punkty za przechwyty, bloki, zasłony zakończone bramką oraz ujemne punkty za straty czy faule w ataku.
Chciałbym wiedzieć co o tym sądzicie. Jeśli bylibyście zainteresowani taką zabawą dajcie plusa, a jeśli uważacie, że to poroniony pomysł - minusa :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (15|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
handballek

Tak swoją drogą to skąd weźmiesz informacje o zasłonach z których padają bramki? Chyba nie jesteś w stanie obejrzeć wszystkich spotkań w kolejce :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerseyus

Tak jak kolega poniżej zauważył - owszem, obejrzałem dokładnie wszystkie mecze w grupach A i B oraz fazę pucharową i tego dotyczą moje statystyki i rankingi. Grup C i D nie byłbym już w stanie ogarnąć Zresztą dla moich rankingów grupy słabsze i mocniejsze są mało porównywalne. Bardzo żałuję, że Wisła nie gra już w elicie, zawsze to byłby dodatkowy smaczek.
Moim zamierzeniem było stworzenie takiego systemu, który pozwalałby różne dane statystyczne przełożyć na punkty, a stąd już tylko krok do powstania w miarę obiektywnych rankingów zawodników i drużyn na poszczególnych pozycjach. Podam ci przykład: - kto jest lepszym zawodnikiem? Ten, który rzucił najwięcej bramek w sezonie czy ten, który ma najlepszą średnią zdobywanych bramek na mecz? A może jednak ten, który ma najlepszą skuteczność procentową? Nie wiesz? Ja też nie, jednak przeliczając ilość bramek, skuteczność i dodając do tego kluczowe podania, wywalczone karne, a w przyszłym sezonie również to o czym pisałem wcześniej jestem w stanie podać Ci listę zawodników ułożonych według konkretnej wartości. Oczywiście to tylko zabawa, ale przecież o to w tym właśnie chodzi.
Tworząc taki system szukałem jakichś wiarygodnych statystyk, ale oczywiście nie znalazłem, a to co odkryłem w oficjalnych niejednokrotnie woła o pomstę do nieba. Więc jeśli chcę to ciągnąć (a chcę) to muszę sam orać to pole :)) Jednak dzięki temu wiem, że jest to robione rzetelnie. Poza tym mogę brać pod uwagę dane jakie mi się tylko spodoba, chociażby te zasłony, o których piszesz :))
Zdaję sobie sprawę, że obsługa tej zabawy będzie dla mnie dodatkowym obciążeniem, ale chciałbym żeby (skoro już ślęczę nad tym godzinami) jakąś radochę z tej pracy miało jak najwięcej osób.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
pipoca

Wydaje mi się że jest (albo był) taki mini typer/menadżer, bodajże na veluxhandball. Kilka lat temu reklamowali przy okazji F4. Ale pomysł fajny :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.