Wątek dotyczący artykułu

Wiedzieli, że to może być osoba niebezpieczna. Policja o kulisach zatrzymania Mameda Ch.

Centralny Pododdział Kontrterrorystyczny "BOA" został poproszony o pomoc w zatrzymaniu Mameda Ch., ponieważ obawiano się, że może on zareagować agresywnie. Gwiazdor sportów walki nie stawiał jednak oporu. W środę ma usłyszeć zarzuty.

przeczytaj cały artykuł


Komentarz usunięty
grolo

Już raz niejaki Ziobro na całą Polskę ogłaszał wyrok na wybitnego kardiochirurga PRZED OSĄDZENIEM. Skończyło się tym, że musiał go przepraszać i zapłacić zadośćuczynienie:
"Ja Zbigniew Ziobro przepraszam Pana dr Mirosława Garlickiego za wypowiedzenie pod jego adresem słów -" już nikt nigdy przez tego Pana życia pozbawiony nie będzie" - które naruszyły cześć Pana dr Mirosława Garlickiego".
...Miał odwagę fałszywie oskarżyć ale przeprosinom już czoła stawić nie umiał. W telewizjach (TVN i TVP) ukazały się w zupełnej ciszy tylko malutkie czerwone literki na zielonym tle (zupełnie nieczytelne dla daltonistów).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
walenty d

Mirosław G został skazany 2 tygodnie temu prawomocnie. Polski wymiar sprawiedliwości powinien przepraszać ze proces trwał 12 lat.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.